abcee
Пользователи-
Публікації
24 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача abcee
-
Додам за результатами експлуатації системи під час проживання. У випадку коли необхідно тримати комфортну температуру в приміщені 3 кВт це мінімум який можна використовувати, а це означає що проживаючи я не використовував 1,5/2 кВт для нагріву води в системі опалення (на відміну від періодів, коли я тримав 13-16 градусів не проживаючи в будинку). Більше того, я роблю висновок, що запас потужності це + і часто краще нагріти температуру в системі опалення до 45-50 градусів і забезпечити кращу циркуляцію повітря, а це можливо тільки на 4,5-6 кВт (в моєму випадку з моїм котлом). Оскільки останній рік постійно проживав в будинку, то систему з проміжними ступенями практично не використовував. Основний режим для котла був - 3 кВт (пару разів за зиму збільшував до 6 кВт) + використовував камін інтегрований в систему опалення.
-
Не буду сперечатись, то му що після вивчення нормативних документів я не знайшов визначення типу захисного реле і місця його встановлення.
-
Після переключення мене на іншу підстанцію, зник зв'язок з АСКОЕ , причина в тому що немає маршрутизатора на підстанції, а лічильник, досить старий. ...мене хотіли спорядити замінити лічильник, але після дзвінка в НКРЕ все вирішилось. 1 НКРЕ - чітко визначає, що єдиний законний спосіб обмежувати потужність - це автомати на вході. Програмування лічильника є незаконним, і посилаючись на протокол параметризації можна подавати письмові скарги в НКРЕ. 2 ДТЕК подумав і вирішив, що йому не складно замінити лічильник на інший, новий. Тому чекаю на приїзд спеціаліста що виконає таку роботу. Всім добра.
-
Наразі на вулиці весна, тому оновлю інформацію. Чи було доцільним збирати вказану схему. Так. Я зменшую температуру в системі опалення (поки що вручну через додаток) коли їду з дачі, та маю можливість збільшити потужність і протопити краще перед приїздом. Маючи більше ступенів, можна підібрати рівень коли котел працює без комутації реле підключення тенів. Активні режими 1,5; 2; 3 кВт.
-
Всім вітання, Я питання з опаленням вирішив, поділюсь, можливо комусь знадобиться 1 В системі два насоси. Один на камін для зарядки теплоакумулятора (ТА), другий в електрокотлі. 2 Перший розділювальний клапан біля ТА стабілізує темпаратуру в системі опалення за рахунок підмішування теплоносія з ТА 3 Другий розділювальний клапан з нормально закритим сервоприводом відкривається, коли ТА нагрівається до вказаної температури (наприклад 30 градусів) і закривається при розряді (наприклад до градусів). 4 Маніпуляція з двома кранами дозволяє повнісю відклюючити ТА та пустити воду по короткому колу, як це працювало до монтажу твердоваливного котла (каміну) 5 Формально простіше було перенести електрокотел на другий поверх і вкоротити довжину труб, проте так вийшло досить естетично і функціонально. П.С. Електрокотел відкритий тимчасово, заміню кабелі підключення WiFi та змонтую все в акуратний електрощит. Всім добра, та гарних емоцій від втілення власних ідей.
-
В мене лічильник з АСКОЕ параметризували два рази. Верший раз за заявою в РЕМ (коли підписував договір подав). Інший раз, заявку подавав, через додаток мережі онлайн, якщо не помиляюсь. Збільшення потужності, це обов'язково затвердження технічних умов, потім розробка проекту внутрішніх електромереж, оплата потужності. А потрібно чи ні міняти лічильник, лінії і т.п. Вам скажуть після технічного погодження і то вже не Ваше питання.
-
Розумію що форуми зараз виключно майданчик для реклами і продажу послуг. І ключове в Вашій фразі, "візьме гроші". Я не жлоб і слава богу можу дозволити собі найняти пректувальника. Проте, рибалка буде сидіти на березі річки не тому що він не знає де купити рибу, а тому що йому цікаво її зловити, а разом і з іншими рибалками поспілкуватись... але ймовірно це не той форум...
-
Камін має потужність по повітрю 7 кВт по воді 7 кВт. При цьому розмір характеристика і конструкція каміну аналогічна "сухому", у якого потужність по повітрю 8 кВт. Логіка використання наступна. 1 етап прогрів повітря в приміщеннях дачі за мінімальний час. В цей само час буде грітись вода в водяному контурі, і теоретично воду можна було б подати прямо в систему опалення, але є два нюанси. По-перше я хочу зберегти динаміку теплоносія при відключенні електрики ( а це природня циркуляція) по-друге захистити систему від закипання (за рахунок збільшення об'єму системи). 2 етап ми накопили енергію в ТА і відбираючи тепло в систему опалення догріваю інші кімнати. 3 етап ніч... електрокотел опалює приміщення, а ТЕН гріє воду в ТА по нічному тарифу. Як на мене затрати не суттєво більші порівняно з сухим каміном... а переваги є. П.С. ТА 350 літрів - оптимальний для балансування потужності водяного контуру. Добавлено через 2 минуты Знайти виконавця не варіант, мені цікаво реалізувати самостійно. Цікавлять рекомендації по варіантам реалізації
-
Доброго дня шановне панство. Маю розведену по будинку систему водяного опалення на електриці. Хочу в систему додати камін з водяним контуром і тепло-аккумулятор. Приблизна схема системи опалення на картинці Особливість в тому, що теплоакумулятор (ТА) планую поставити на 2-му поверсі над каміном. Електрокотел (ЕК) знаходиться в іншій частині будинку. Питання в тому, як підключити теплоаккумулятор до системи? Чи є варіант одночасного використання ТА і ЕК, та як узгодити динаміку руху теплоносія в системі опалення? Основне розведення поліпропіленовими трубами. Зеленим відмічена 32-га труба а без підфарбовування - 25-та труба.
-
Звернувся. Обіцяли зменшити до 15 хв. Чим обґрунтовано не пояснили.. поживеио - побачимо.
-
Зараз потрібно вирішити інше питання, а саме зменшити до розумної величини інтервал часу на який лічильник відключає мене при перевищені споживання. На сьогодні в мене налаштований інтервал 60 хв. Якщо я правильно розумію, то він має бути 5-10 хв.
-
Котел однофазний. При послідовному включенні двох ТЕН + тиристорний (симісторний) регулятор на 65-70% потужності, то з пульсаціями все ОК. Взагалі не відчувається. Добавлено через 15 минут Побавитись це також мета і вона досягнута. Я не претендую похвалу чи високу оцінку, проте вважаю що комусь це може бути корисним. Не згоден, не дорожче. Основними цілями були: 1 Зменшити шумність роботи котла при підключені тенів - досягнуто. 2 Зменшити частоту включення/виключення тенів за рахунок вибору більш підходящої потужності нагріву - досягнуто. 3 Додати функцію віддаленного контролю теплоносія в системі - досягнуто. 4 Підготувати котел до інтеграції в систему розумного будинку - досягнуто. Тому, як не мене - скрізь +++. До речі по витратам 4 проміжних реле -18$ + TH16 (реле з датчиком температури) 9$ + 4 канальне реле SONOFF 4CH PRO R3 - 28$ + кабель 3$ (з того що мав під руками) = всього 55$
-
Все відносно. Це в мене дача, і вважаю що 10кВт достатньо. На іншому об'єкті де я планую працювати я замовляю 50кВт. Зараз і 6500грн за додаткових 3кВт також гроші, які потрібно заробляти... Розумію що питання в балансуванні споживання по фазам на стороні постачальника, і рік назад, я б навіть не думав. Замовив би 16-20кВт * 380В. Часи не ті...
-
До мого попереднього повідомлення додам, може комусь стане в пригоді. При розмові в РЕМ - мені сказали що при подачі заявки на збільшення з 3 до 10кВт 0,22кВ - мені відмовлять, посилаючись на внутрішні документи. Після цього я зателефонував в НКРЕ і отримав інформацію про те що потрібно після отримання обґрунтованої РЕМом (письмової) відмови, звернутись до НКРЕ повторно з цим листом/відмовою. Далі історія така. Я подаю заявку на 10кВт без зміни категорії (тобто доплатити потрібно за 7 кіловат до існуючих 3-х). Через тиждень, телефонують з РЕМ і пропонують змінити заявку на 10кВт * 0,4кВ, я відмовляюсь і кажу "пишіть листа що більше 5кВт не дасте". Через два тижні видають ТУ на приєднання 10кВт* 0,22кВ.
-
Регулювати потужність потрібно для того , щоб забезпечити рівномірне споживання енергії протягом дня. а також зменшити частоту включення/виключення ТЕН. Тен завеликої потужності буде часто включатись/виключатись в міжсезоння. Це початок для погодозалежного керування опаленням. Пристойні виробники котлів відразу ставлять схеми регулювання потужності... Крім того, це можливість отримати проміжні рівні потужності. без зливу води в системі. Наявність керування котлом через мережу інтернет - бонус за окремі гроші (тут немає чого сперичатись), але все модна реалізувати 4-ма вимикачами...
-
Скажіть, а чим регламентовані 5 кВт на фазу? Можете послатись на документи що це регламентують? ДБН рекомендує не більше 11 кВт. Я, після переоформлення договору і програмування лічильника, отримав обмеження своєї потужності по паспорт точки розподілу. При цьому встановлені різні рівні перевищення для денного споживання і дя нічного. Експериментально ніч +10% день +30-40% до потужності по договору.
-
Всіх вітаю. Якщо коротко, то життя можна розділити на дві частини. До володіння приватним будинком і після. Одним із питань що стали переді мною після купівлі дачі - було питання організації опалення. І в результаті я встановив досить простий вітчизняний котел корді 6/200, що має дві ступені регулювання потужності (2 ТЕНи по 3 кіловати). Трохи покористувавшись - я зрозумів що необхідно додати функцій віддаленого моніторингу і контролю, а також що добре було б мати більше ступенів контролю потужності. Як результат перед сном в п'ятницю в мене народилась думка щось змінити і оцінивши варіанти можливого підключення ТЕНів Котел 6 кВт.xls вже в неділю зібрав з цього це Зараз маю можливість керування котлом віддалено, з контролем температури теплоносія. Якщо спільноті цікаво, можна поговорити про варіанти реалізації. Наступний етап - сервер розумного будинку, та погодозалежне керування системою. Звичайно буде приведено в порядок кабельну розводку в середині котла + заведена лінія живлення, як слід, а не так як зараз, тому прошу не "кидати томатами". Хоча до обгрунтованої критики я готовий.
-
Сергію. доброго дня! Буду вдячний якщо і мене в чергу додасте. Пару бочок на дачу візьму...
-
Без реклами, прокоментую з досвіду експлуатації. Є два об'єкти, дача і робота. На роботі використовуємо оптимакс вже три роки (в нас немає централізованого опалення), але мінус втому що немає можливості оцінити енергозатрати (платимо не ми). Дача - в експлуатації першу зиму, на електроопаленні. Використовуються електрорадіатори, керамічні конвектори і централізована система. Починалась історія з радіаторів, які зарекомендували себе відмінно з точки зору комфорту і автономності (включив, налаштував і забув). Потім на осінь докупив пару керамічних конвекторів (для тесту). Ближче до зими розвів систему водяного опалення. Зараз при температурі 5..-5 градусів середнє споживання на будинок 100 кв 3000 кВт в місяць (1 водяний радіатор 500Вт + 1 керамічний конвектор 900 Вт + Котел 6КВт (на половину потужності)+ бойлер і вся побутова техніка), температура в будинку 20-22 градуси. Хотів дачу повністю обладнати електроконвекторами (електрика була запланована і розведенна для цього), проте коли точок опалення більше 5 шт - конвектори стають економічно необгрунтованими (5 електроконвекторів по вартості дорожче ніж котел з трубами рідіаторами та інше). Крім того, ускладнюється процес автоматизації (дистанційно через інтернет), тому що необхідно контролювати кожен конвектор, хоча автономно вони працюють більш ніж стабільно. Ще один суб'єктивний плюс в централізованому опаленні, це можливість прогріву деяких технічних приміщень за рахунок труб, що йдуть до радіаторів через ці приміщення.
-
Отдам сервант, книжные шкафы, пенал
abcee відповів у розділі Подарую (віддам за коньяк) або прийму в дар
Прошу извинить, не мог проверить данные на форуме. Шкафы забрали.... Обязательно в будущем оставлю телефон. Буду, после закупки новой мебели, отдавать нормальные (одежные) шкафы. Тему прошу закрыть. -
Отдам сервант, книжные шкафы, пенал
abcee опублікував темі в Подарую (віддам за коньяк) або прийму в дар
В связи с нежеланием выбрасывать во дворе и планами сменить (обновить) немного мебели, подарю несколько шкафчиков бу. Суть предложения на картинках. Пока рассматриваются варианты самовывоза. г Киев, район м. Харьковская (есть грузовой лифт).