Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ігор Ковалик

Пользователи
  • Публікації

    118
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Ігор Ковалик

  1. Зарас є велики вибір фасадних штукатурок, в тому числі і декоративних. В неті багато інформації. Ось одна зі статей lvivbud.com.ua/articles/3779/
  2. Cпробуйте за цим посиланням docs.google.com/folder/d/0B2K64387nLNqeEJSYTc0XzQ0cmc/edit
  3. ще деінде є. На тих вулицях чорт голову зломить. Добавлено через 10 минут На весь фасад не потрібно. Зробіть, наприклад, об'ємне обрамлення навколо вікон, що виступають. Комбінуйте цеглу зі штукатуркою. Оздоблення під цеглу гарно вигядає на кутах будинку і під вікнами. Ось ще приклад (ссылка на изображение устарела)
  4. Візуально перший варіант привабливіший (за рахунок природнього каменю). Але він не вірний. За класикою жанру - нижній (базовий) рівень мав би бути з більш грубою фактурою ніж верхній. У вас навпаки. (ссылка на изображение устарела) Добавлено через 29 минут Не завжди вірно. "Белый низ - чёрный верх" теж виглядає елегантно. (ссылка на изображение устарела)
  5. Якось задзвонив чоловік і спитав: "...чи не лякає проект будинку в стилі АМПІР?". І назвав якусь космічну площу. Метрів 500 квадратних, наскільки пригадую. Я вирішив не лякатись і зробив пару ескізів... Схоже на палац, чи не так?! Для житлового будинку, певно, забагато пафосу)
  6. Добрий день, Добрим людям! Цікавить технологія виконання фасадних робіт, коли зовнішнім оздоблювальним шаром є бетон, як на прикріплених фото. Буду вдячний за інформацію.
  7. А де блоки будете брати? Навряд чи в Україні їх хтось виробляє. Якщо будете робити самі то розкажіть будь-ласка яким чином. Тема дуже цікава, сам її досліджую.
  8. про сміття правда - треба буде регулярно лазити і чистити. Якщо любите у ванні щоб вода гаряча і пар стовпом, то відкриті світильники не рокемендую. Взагалі такого типу стелі не для санвузлів.
  9. Головний фасад якийсь занадто "скромний". Ніби виходить на другорядну вулицю.
  10. Якщо хочете "дизайнерські мотиви" то віддайте спеціалісту він вам і ескіз зробить і нанесе фарбу відповідною технологією. Будете самі "вносити" - зіпсуєте виріб. Потім йому одна дорогоа - в смітник!
  11. Добре поради давати коли бачиш ситуацію (генплан де показаний ваш проектований будинок та будівлі сусідів, розташування за сторонами світу, поверхові плани) 1. В кухні має бути щонайменше два канали. Один для витяжки над газовою плитою, інший для вентиляції приміщення. Вибивати в стінах нічого не треба. Отвір має бути передбачений! Крім того, якщо кухня великої площі або обєднана з іншими приміщеннями, наприклад, зі столовою чи віталнею, - то січення каналу треба прораховувати. 140х140 може бути недостатньо 2. Тут треба знати якого типу котел і що то за "короб під вентканал" 3. Є різниця між цоколем і підвалом. Робити цоколь під гаражем - абсурд. Робити підвал під цілим будинком тільки тому що він є під гаражем - теж не зрозуміло. 4. Раніше СНІП регламентував відстань від вистуаючих частин будинку до огорожі 1м до сусіднього будинку 5-6м Просто зважайте на те що ви будете бачити з вікна. Вікна в огорожу не дуже вдале рішення. Вра***те затінення огорожею та будівлями сусідів, вашої території та будинку Ці рекомендації місцями досить абстрактні, зважаючи на те що ви не надали ніякої графічної інформації.
  12. Для получения строительного паспорта гражданам достаточно обратиться в соответствующий местный орган градостроительства и архитектуры, который уполномочен выдавать такой документ в месячный срок со дня поступления заявления от заказчика строительства. Действие паспорта распространяется на строительство жилых, дачных и садовых домов общей площадью до 500 кв. м, в том числе с хозяйственными и вспомогательными помещениями в подвальном этаже, хозяйственными строениями и сооружениями, индивидуальными гаражами. www.stroy-expert.dp.ua/content/view/79/27/
  13. Я б залишив частину цокольного поверху для кладової та пральні. Якщо палити будете газом то достатньо навісного котла в кухні.
  14. Дуже цікава тема. Не дивуюсь вже нічому в нашій країні. Я отримав ліцензію на проектування для приватного підприємця 28 травня 2010 року інспекцією Держ.арх.буд. контролю у Івано-Франківській обл. Процедура і умови постійно ускладнюються. Тепер, перш ніж отримати ліцензію, необхідно мати експертний висновок (в моєму випадку Управління місобудування і архітектури). І в одній і другій службі мене запевнили, що дана ліцензія буде діяти по всій території України. За їхніми словами, дозвіл на видачу таких ліцензій сьогодні курує Київ. Пожевем - побачимо.
  15. Я думаю вузол над верхньою кромкою вікна влаштований таким чином, що зверху нічого не лиється на вікна. Було б дивно, щоб в такому проекті не вирішили цю проблему.
  16. Хочу поділитись своїми думкам з приводу даної теми. Детально в блозі xii-project.livejournal.com/1188.html
  17. 1. 1-й Поверх Відносно загальної площі 1-го пов-ху Прихожа+Хол - непропорційно великі, крім того в цих приміщеннях на вашому шляху виникають багато кутів які негативно впливатимуть як на зручність пересування так і на виразність інтер’єру . Гардероб буже далеко від входу. Доцільність пральні тут під великим питанням. В цоколі їй саме місце. Вітальня+Столова прагне бути просторішою в такому будинку. Велика крита тераса практично позбавляє основні приміщення 1-го пов-ху прямого сонячного проміння. Вхід в кухню безпосередньо з холу був би корисним. 2. 2-й Поверх Вхід в гостьовий санвузол зробити безпосередньо з кімнати. Площа його завелика, можна зменшити і зробити додаткову гардеробну шафу зі сторони холу. Санвузли дитячих треба об'єднати. Велике вікно на сходовій клітці додасть природного світла холу. 3. Цоколь Влаштувати вхід в паливну з холу. Площа паливної завелика. Блок сауни потребує перепланування. Кімната відпочинку та майстерня потребує природного освітлення. 4. Зовнішній вигляд. Фасади можуть бути набагато сучаснішими та цікавішими. Огорожа занадто масивна. Вікна 2-го поверху здаються маленькими. Головний вхід ніяк не акцентований, виглядає як чорний хід.
  18. Як на мене - кумедно, але принаймні оригінально. Видно,Що власник - людина неординарна)). Погодьтесь, що не самий гірший варіант. Народний примітивізм, але зразок достойний!
  19. Замовник сьогодні король. Вибір королівський
×
×
  • Створити...