ІгорГоня
Пользователи-
Публікації
13 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача ІгорГоня
-
Ні, я хотів встановити панелі. Кожна робота має свою ціну і кожен сам вирішує, чи підходить йому ціна-сервіс, або навпаки, чи гідна оплата його праці. Це ж риночні відносини. Взагалі то проблема більше була не у вартості робіт. Тут приблизно було все зрозуміло і за копійки ясна річ ніхто працювати не буде, та й довіри до якості робіт за копійки щось нема. Проблема була у вимогах по передплаті і наявності великої кількості шахраїв, які беруть кошти "на матеріали" і більше ви їх ніколи не побачите.
-
Панелей не дві)) Їх буде 9 штук. Але 100 за кіловат це така дуже приблизна цифра. Вони кажуть 100 за квт, але мінмально 800, ось і все. Тото все що менше 8 квт - дорожче. Це тільки робота. Сюди додають ще матеріали, звісно зі своєю маржею і дехто особливо жадний додає ще й доставку - 100 баксів. Тобто за таку роботу просять приблизно 1500. Але ж і це ще не все. Бо зіткнувся з проблемою самої комунікації. Обіцяють надіслати розрахунки або додаткову інформацію і все, можно чекати вічність. Типу ти ж клієнт, то ти за нами ще побігай, повмовляй на тобі заробити))) А ще є персонажі, які кажуть, все ок, давайте зустрінемось і ви нам дасьте гроші на матеріали в розміри 460 баксів, а ми вам розписку і скріншот з дії)) Уявляю, скільки людей в такий нехитрий спосіб віддали гроші незнайомим людям і більше ніколи їх не побачать... То да, як сказав Фрай, знайти виконавців на таку роботу - важке завдання.
-
Та я не проти коли люди заробляють. Аби легально. А завдання так, складне. Попит створив умови, при яких виконавці навіть не розглядають надання послуги з монтажу панелей. В них достатньо запитів на СЕС під ключ, коли і на матеріалах, і на монтажі можна заробити. Але я все ж намагаюсь знайти. Хоча вже думаю, чи не придбати мотузку, зажим, систему та не полізти на дах самостійно))) Але окрім того, що трохи сцикотно, так ще й в одного ніяк не вийде зробити роботу. Ну може профіль понакручувати получиться, а ось витягувати та кантувати 25 кг габаритні панелі по кровлі то вже нереально в одного.
-
Шукаю фахівців, які зможуть змонтувати сонячні панелі на даху двоповерхового будинку у Вишгородському районі Київщини. Цикавіть саме монтаж панелей на дах, комутація та доведення кабелів до місця підключення до інвертора. Інвертор з АКБ вже інстальовані і працюють, також вже закуплені панелі. Немає систем кріплення, кабеля та фахівців.
-
також газоблок і також влітку на другому поверсі важкувато. але в першу чергу як раз для зими хочу трохи знизити втрати тепла. з огляду на порівняно невелику площу (близько 40 кв.м.) фінансові спроможності є. ну, звісно, це не означає, що можу люксовим чимось там утеплення робити, але можу дозволити обрати щось якісне. питання в тому як то зробити правильно. я б може навіть і найняв когось, але спочатку я маю зрозуміти, що там має бути. чи потрібен, наприклад паробар'єр? я так розумію, шо якшо вата, то потрібен, а якшо ЕППС, то ні. Але це тільки мої власні думки, які можуть значно відрізнятися від того, як насправді потрібно робити. Тому мені потрібно зрозуміти що має бути, щоб хоча б знати про що розмовляти з можливими виконавцями.
-
Доброго дня! Другий поверх будинку - це полумансарда. Тобто частина стелі у кімнатах під кутом. Кровля має утеплення, тобто чатина стелі, яка під кутом має утеплення. а частина стелі горізнтальна - то просто стеля з гіпсокартону, яка кріпиться на дерев'яну обрешітку. Питання, чи є сенс утеплювати цю частину стелі? Якшо є, то чим це краще зробити: Покласти зі сторони ЕППС на обрешітку? Чи мінвату? Чи це не дасть бажаного ефекту, тобто не зменшить тепловтрати у кімнатах мансардного поверху? На малюнку накидав що я маю на увазі.
-
Дякую за відповідь! Котел працює вже кілька років, постійно обслуговується, теплообмінник чистився перед початком опалювального сезону. Електроніка котла працює штатно. Система опалення комбінована - тепла підлога + радіатори. Термостат не використовується. Втрати тепла в будівлі умовно кажучи незначні. До настання морозів котел працював взагалі в режимі низькотемпературного опалення - вистачало 40 градусів щоб забезпечити комфортну температуру за рахунок теплої підлоги. Радіаторна частина системи забезпечує опалення на другому поверсі. З настанням морозів виникла необхідність подавати на радіатори більш високу температуру і ось тут почались проблеми. Котел без проблем досягає саме заданої температури, тобто якщо встановити 60 градусів, він набирає саме 60 градусів. Не більше і не менше, саме задане значення. Але до моменту тактування йому потрібно набрати ще 5 градусів, які він не набирає. Він взагалі не перетинає позначку заданої температури. Меня здається, що проблема може бути з газовим клапаном, можливо невірно відрегульован тиск для максимальних потужностей.