Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Mr. D

Пользователи
  • Публікації

    1 279
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Mr. D

  1. Victron Energy MultiPlus-II. Можливо, навіть CAN буде працювати.
  2. Купував нещодавно нові труби Ostendorf KG (саме серія оранжевих труб). В магазині продавець сказав, що такі труби можливо використовувати ззовні приміщень без додаткового УФ-захисту. Зі слів продавця такі труби купують інколи для водостічних систем, які змонтовано ззовні без захисту від сонячних променів.
  3. Must PV18-5248 PRO на 5,2 kW, до якого під'єднанні споживачі на 40 - 50 W, додатково споживає від мережі близько 45 Wh. Тобто в режимі очікування за місяць на свої потреби збільшує рахунок на приблизно ₴100. ) Поки що за допомогою Smart Plug'а цей інвертор вирішили вимикати протягом дня та під'єднувати до мережі вночі, щоб дещо зменшити витрати на інвертор. Хоча з постійним споживанням 40 - 50 Wh навіть на ₴100 менш витрат не виходить система. )
  4. Бачу, що цей пристрій показує на своєму екрані постійно 8 - 9 W споживання, якщо немає жодного споживача, на виході й це збігається приблизно з даними в VRM, де відповідно видно 0,6 kWh за останні два дні для прикладу
  5. Ось навіть знайомий намагається так зробити, але трохи з інших причини, ніж обмеження потужності лічильником, а саме обмеження ввідного кабелю, у якого два алюмінієві проводи 2,5 кв. мм., яким вже років за 40. З якоїсь причини немає можливості або є якісь суттєві перепони у зміні цього кабелю, який фактично обмежує максимальну потужність приблизно на рівні 16 A@230VAC.
  6. Я, до речі, нещодавно застосував ось таке обладнання для 5 kW LFP батареї - тримач-роз'єднувач запобіжників KVL-00 3p M8-M8 - www.eti.ua/produktsiya-ua//001690870-; - запобіжники NH00 gG 125A/500V - www.eti.ua/produktsiya-ua/fuse-links-nh/gg-characteristic/004182215-nh-nh00-125a-500-250-gg Такий тримач, звісно, не має функції автоматичного роз'єднання та й щоб руками роз'єднати треба трохи зусилля прикласти
  7. В КМ ще, схоже, додатково бувають обмеження, які дещо нехарактерні для села. Як приклад з іншої теми про обмеження потужності трифазним електролічильником з запобіжниками, які дозволяють всю потужність отримати з одної фази. Припускаю, й по газу якесь таке обмеження повинно бути. Можливо, якось обмежується споживання на годину або ще щось.
  8. А цей тримач, здається, й роз'єднує одразу. Або точніше є такі ж ETI, які й використовуються для роз'єднання DC проводів. Нещодавно користувався таким на два полюси. ETI навіть мають якесь мастило на контактах для такого типу запобіжників.
  9. У вашого інвертора Must PV18-3224 VPM II колодка на 5 або 6 проводів (можливо, на 4)? Схоже, що саме 5, тобто AC-IN L, AC-IN N, Earth, AC-OUT N, AC-OUT L. Але PRO версії чомусь розраховані на 6 проводів. Хоча є якісь фотографії й з колодкою на 4 проводи, які теж підписані як Must PV18-3224 VPM II. Цікаво, ось той контакт Earth - це точно заземлення інвертора? Можливо, у цього контакту інше призначення?
  10. В іншої моделі батареї Jsdsolar бачив Anderson конектор. Хоча Pylontech та клони Pylontech використовують Surlock. Anderson під'єднує одночасно два проводи з боку батареї.
  11. Наприклад, для того, щоб обмежити споживання інвертора під час заряджання батареї. Pylontech BMS повідомляє про максимальні значення струму й напруги, але інвертор також може обмежувати струм меншим значенням, але це не стосується напруги заряджання, яка у разі використання CAN зв'язку не корегується.
  12. Тобто виходить, що Ви без батареї вмикали інвертор Must? Й інвертор запускається? Думаю, такий варіант роботи не передбачено виробником.
  13. Яка у всьому цьому логіка? Конденсатор інвертора розряджався в N провідник? Не зрозуміло, як саме під'єднання та від'єднання батареї впливає на деяку нерівномірність струму.
  14. Якого типу DC роз'єм з боку батареї? До речі, велосипед гарно весить. )
  15. ПЗВ працює зі струмом. Коли різниця струму стає більшою, ніж деяке значення, тоді ПЗВ й вимикає лінію. Яка напруга у вас між N та PE?
  16. Deye має варіант додавання потужності з батареї на трифазному інверторі? Якщо вірно пам'ятаю, то в однофазних інверторах Deye така функція є (деякий аналог PowerAssist). Скажімо, можливий варіант, коли потрібно й балансування по фазах, але загальна потужність під'єднання до загальної мережі обмежена та треба додати ще трохи потужності з батареї.
  17. Я уявляю собі це так, що заземлювач є тільки в одному екземплярі й тоді шина одна на всіх. В провідниках заземлення струм з'являється тільки тоді, коли щось невірно працює й цей факт фіксує ПЗВ (якщо, звісно, струм з лінії, яку контролює ПЗВ). Наявність струму в проводах заземлення захищає тим, що цей струм не йде іншим шляхом (наприклад, через людину).
  18. Тобто інвертор додає потужність до якоїсь вихідної фази, але напруга залишається такою, яку надає загальна мережа, якщо я правильно розумію. Це, схоже, на однофазний PowerAssist у Victron, але з можливістю балансування споживання по фазах.
  19. Чотири проводи з загальної мережі в трифазний інвертор - вхід. Чотири проводи від інвертора до споживачів - вихід. Думаю, якось так. Й наскільки я розумію, саме можливість надати однофазному споживачу струм з двох фаз (або з трьох) одночасно і є те, що обговорюється.
  20. А якщо корпус інвертора та всі розетки споживачів окремо під'єднати до заземлювача, а інвертор під'єднати тільки до двох проводів та відповідно споживачам з інвертора надати два проводи? Тоді як до інвертора, так й після інвертора можливо встановити ПЗВ, який за відсутності витоку струму не буде спрацьовувати. Та всі пристрої відповідно будуть все ще захищені заземлювачем.
  21. Тобто треба мати можливість з одної фази вхідної лінії перекинути потужність або струм на іншу фазу споживача? Якщо правильно розумію, це схема три фази на вході та три фази на виході.
  22. У Вас ПЗВ або диференційний запобіжник? ПЗВ спрацьовує тільки тоді, коли струм на одному полюсі не дорівнює струмові на іншому полюсі, тобто з цієї лінії відбувся виток струму повз ПЗВ.
  23. Victron Energy має подібне рішення для балансування навантаження по трьом фазам?
  24. 16,5 kW - це три рази по 25 A x 230 VAC. Але лічильник має реле потужності, яке рахує споживання по всім трьом фазам одночасно. Саме так працює ось це під'єднання, про яке йде мова. Й фактично в цьому випадку різниці навіть немає по одній фазі всю потужність отримувати або ні з точки зору споживача. Але фазна напруга на різних фазах може бути різною. Хтось на вулиці й електроавтомобілі заряджає навіть, що відповідно дещо корегує фазні напруги.
×
×
  • Створити...