Mr. D
Пользователи-
Публікації
1 274 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Mr. D
-
Я, до речі, нещодавно застосував ось таке обладнання для 5 kW LFP батареї - тримач-роз'єднувач запобіжників KVL-00 3p M8-M8 - www.eti.ua/produktsiya-ua//001690870-; - запобіжники NH00 gG 125A/500V - www.eti.ua/produktsiya-ua/fuse-links-nh/gg-characteristic/004182215-nh-nh00-125a-500-250-gg Такий тримач, звісно, не має функції автоматичного роз'єднання та й щоб руками роз'єднати треба трохи зусилля прикласти
-
В КМ ще, схоже, додатково бувають обмеження, які дещо нехарактерні для села. Як приклад з іншої теми про обмеження потужності трифазним електролічильником з запобіжниками, які дозволяють всю потужність отримати з одної фази. Припускаю, й по газу якесь таке обмеження повинно бути. Можливо, якось обмежується споживання на годину або ще щось.
-
А цей тримач, здається, й роз'єднує одразу. Або точніше є такі ж ETI, які й використовуються для роз'єднання DC проводів. Нещодавно користувався таким на два полюси. ETI навіть мають якесь мастило на контактах для такого типу запобіжників.
-
У вашого інвертора Must PV18-3224 VPM II колодка на 5 або 6 проводів (можливо, на 4)? Схоже, що саме 5, тобто AC-IN L, AC-IN N, Earth, AC-OUT N, AC-OUT L. Але PRO версії чомусь розраховані на 6 проводів. Хоча є якісь фотографії й з колодкою на 4 проводи, які теж підписані як Must PV18-3224 VPM II. Цікаво, ось той контакт Earth - це точно заземлення інвертора? Можливо, у цього контакту інше призначення?
-
В іншої моделі батареї Jsdsolar бачив Anderson конектор. Хоча Pylontech та клони Pylontech використовують Surlock. Anderson під'єднує одночасно два проводи з боку батареї.
-
Наприклад, для того, щоб обмежити споживання інвертора під час заряджання батареї. Pylontech BMS повідомляє про максимальні значення струму й напруги, але інвертор також може обмежувати струм меншим значенням, але це не стосується напруги заряджання, яка у разі використання CAN зв'язку не корегується.
-
Тобто виходить, що Ви без батареї вмикали інвертор Must? Й інвертор запускається? Думаю, такий варіант роботи не передбачено виробником.
-
Яка у всьому цьому логіка? Конденсатор інвертора розряджався в N провідник? Не зрозуміло, як саме під'єднання та від'єднання батареї впливає на деяку нерівномірність струму.
-
Якого типу DC роз'єм з боку батареї? До речі, велосипед гарно весить. )
-
ПЗВ працює зі струмом. Коли різниця струму стає більшою, ніж деяке значення, тоді ПЗВ й вимикає лінію. Яка напруга у вас між N та PE?
-
Deye має варіант додавання потужності з батареї на трифазному інверторі? Якщо вірно пам'ятаю, то в однофазних інверторах Deye така функція є (деякий аналог PowerAssist). Скажімо, можливий варіант, коли потрібно й балансування по фазах, але загальна потужність під'єднання до загальної мережі обмежена та треба додати ще трохи потужності з батареї.
-
Я уявляю собі це так, що заземлювач є тільки в одному екземплярі й тоді шина одна на всіх. В провідниках заземлення струм з'являється тільки тоді, коли щось невірно працює й цей факт фіксує ПЗВ (якщо, звісно, струм з лінії, яку контролює ПЗВ). Наявність струму в проводах заземлення захищає тим, що цей струм не йде іншим шляхом (наприклад, через людину).
-
Тобто інвертор додає потужність до якоїсь вихідної фази, але напруга залишається такою, яку надає загальна мережа, якщо я правильно розумію. Це, схоже, на однофазний PowerAssist у Victron, але з можливістю балансування споживання по фазах.
-
Чотири проводи з загальної мережі в трифазний інвертор - вхід. Чотири проводи від інвертора до споживачів - вихід. Думаю, якось так. Й наскільки я розумію, саме можливість надати однофазному споживачу струм з двох фаз (або з трьох) одночасно і є те, що обговорюється.
-
А якщо корпус інвертора та всі розетки споживачів окремо під'єднати до заземлювача, а інвертор під'єднати тільки до двох проводів та відповідно споживачам з інвертора надати два проводи? Тоді як до інвертора, так й після інвертора можливо встановити ПЗВ, який за відсутності витоку струму не буде спрацьовувати. Та всі пристрої відповідно будуть все ще захищені заземлювачем.
-
У вас ПЗВ на 4 полюси? Або на два полюси?
-
Тобто треба мати можливість з одної фази вхідної лінії перекинути потужність або струм на іншу фазу споживача? Якщо правильно розумію, це схема три фази на вході та три фази на виході.
-
У Вас ПЗВ або диференційний запобіжник? ПЗВ спрацьовує тільки тоді, коли струм на одному полюсі не дорівнює струмові на іншому полюсі, тобто з цієї лінії відбувся виток струму повз ПЗВ.
-
Victron Energy має подібне рішення для балансування навантаження по трьом фазам?
-
16,5 kW - це три рази по 25 A x 230 VAC. Але лічильник має реле потужності, яке рахує споживання по всім трьом фазам одночасно. Саме так працює ось це під'єднання, про яке йде мова. Й фактично в цьому випадку різниці навіть немає по одній фазі всю потужність отримувати або ні з точки зору споживача. Але фазна напруга на різних фазах може бути різною. Хтось на вулиці й електроавтомобілі заряджає навіть, що відповідно дещо корегує фазні напруги.
-
Те про, що було написано, існує. Й постачальник - невелика приватна організація, яка ще додає 20 - 25% до загальнодержавного тарифу. Й ось саме таку конфігурацію вдалося побачити нещодавно.
-
Здається, й раніше мінімальна й максимальна напруги комірок батарей Pylontech було видно в GX
-
Що значить підключення, яке технічно дозволяє це? Є 4 проводи від загальної мережі - L1, L2, L3 та N. Скажімо, загальна потужність за договором 5 kW та фактично енергопостачальна компанія встановила трифазний (з трьома полюсами) запобіжник типу C25. Лічильник до якого й після якого є запобіжники має реле потужності - у разі перевищення потужності лічильник вимикає споживача. Відповідно технічно всі 5 kW можливо споживати тільки під'єднавши L1 та N (та додатково свій PE) до всіх розеток. Й от всім споживачам на вулиці приблизно така ж конфігурація й доступна.
-
Ввід - так, але немає заборони всі 11 kW споживати з одної фази, якщо я правильно розумію. Тобто, скажімо, споживач встановить трифазний запобіжник, а потім до одної фази під'єднає всі свої розетки та інше обладнання, навантажуючи тільки одну фазу завжди.
-
Яка у вас ціна за додаткову потужність? Нещодавно чув про $5000 - 6000 за додаткові 5 kW від одного знайомого. У всіх різні умови. )