Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хтось

Пользователи
  • Публікації

    1 400
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем Хтось

  1. А якщо для конденсату підставити під батареї спеціальні лотки?

     

    Воду можна охолоджувати в криниці. Взяти теплообмінник, опустити його в криницю і пустити через нього воду "холодного кола"

  2. Колеги, виникла ідея, цікаво чи хтось таке робив на практиці. Якщо запустити холодну воду в батареї опалення - по ідеї повинно так само охолоджувати приміщення, як і гаряча вода опалює. По фізиці панельні радіатори мають так само працювати і на охолодження, тільки напрямок подачі потрібно змінити: подаємо холодну воду у трубу, яка за опалення вважається зворотною.

     

    Які думки шановного товариства?

  3. Помітив цієї весни одну особливість роботи, котрої, здається, раніше не було. Котел переключений в режим "Літо". На другому поверсі після інтенсивного користування гарячою водою - ледь теплі батареї. Усі окрім перекритої вентилем. На першому поверсі батареї холодні. Це що, циркуляційний насос качає воду в системі опалення, чи це ефекти як в системі гравітаційного опалення?
  4. Очень красивая лестница. Сам собираюсь скоро сделать что то подобное. Были сомнения по поводу - делать с одним косоуром или двумя.

    Интересует как у Вас устроена площадка? На фото невидно никаких опорных столбов. Если есть фото....

    Спасибо:)

    Так, площадка стовпів не має. Сходи з того боку опираються на стіни.

    user1492_pic10726_1282023013.jpg.7f57a8dcec0d306c2539893c811ef4a4.jpg

    • Лайк 1
  5. А по подробнее ! Больше фото, больше тех. информации , какой бюджет ? Желательно сам процес установки .

    Центральний косоур - труба квадратного перетину 140х140, до якого наварені трапецевидні підсходини із листа 5 мм. Це я робив не сам, а наймав людей, бо маса цих залізяк така, що потрібно кілька людей. Сходи я розрахував сам, намалював креслення, котрі дав зварювальнику, а вже він по цих кресленнях зварив. Залізяччя без роботи обійшлось десь в дві з половиною тисячі.

     

    Далі до підсходин пригвинчуються букові сходи (хто хоче, може дубові :)) із Епіцентру по 230 гривень за сходину (здається, точно не пам’ятаю). На сходини вже ставляться стовпчики (170 грн штука), між стовпчиками прикручую прямокутну трубу 20х40 як чорновий поручень. Ковані елементи теж брав в Епіцентрі - один кований елемент - 68 гривень. Знизу до кованого елементу приварюю квадратну площадку із отвором 12х12мм з того ж таки епіцентру. Площадку прикручую прямо на сходину, а згори приварюю до металевого поручня. І завершальний етап - прикручую букові поручні за 270 грн, куплені на базарі Юність (бо в Епіцентрі слабий вибір і немає чотирьохметрових поручнів). Ось і усе.

    IMG_20130827_215942.thumb.jpg.7bf08230afa630383c646c0fc2827041.jpg

    IMG_20130827_215854.thumb.jpg.f30403374f0ecabbfb74184c2e8c475e.jpg

    IMG_20130827_215820.thumb.jpg.28abbb1016bc34fdbaaec916fe1e3ff2.jpg

    IMG_20130827_220804.thumb.jpg.3af0faaf947b1b1f9700e6704ad53685.jpg

    IMG_20130827_220738.thumb.jpg.a14386cee8b57e3e78f609300209df6b.jpg

    • Лайк 3
  6. Нарешті добив свої сходи: жінка додала натхнення :D.

     

     

    picture.php?albumid=207&pictureid=58610

     

    Конструкцію розробив сам, згадав інститутські роки і заняття по кресленню :). Деталі купував у епіцентрі. Варити металевий косоур наймав зварювальника, решту робив своїми руками. Залишилось ще полакувати сходинки та поручні, ось роздумую в який колір пофарбувати ковку і чи взагалі її фарбувати? Мені подобається як вона нефарбована виглядає, а за малої вологості метал не іржавіє, у мене зараз 50 відсотків. :confused:

    • Лайк 1
  7. Нарешті дійшли руки і з"явилось бажання таки поставити бойлер. Зробив по самій простій схемі - вихід гарячої води з контура гарячого водопостачання котла пустив на вхід в електробойлер об"ємом 50 літрів. Підігрів води в котлі виставив на максимум (гріє до 70 градусів). Так ось, електробойлер в розетку навіть не підключаю. Бойлер двічі на день автоматично поповнюється гарячою водою: вранці коли мию посуд, ввечері коли мию посуд та купаюсь у душі. У проміжках термоізоляція бойлера робить свою справу - не дає воді в бойлері охолонути. Тепер коли я в душі, а жінка відкриває кран гарячої води на кухні, мені не доводиться підрегульовувати воду. Основної мети (комфортного гарячого водопостачання без провалів та перехідних процесів) досягнуто.
    • Лайк 2
  8. Вставлю свої п"ять копійок. Сергій ще й паркани з металопрофілю робить. Не знаю чи це основний його профіль (пардон за каламбур), але факт є фактом. Межи мною й сусідом стоїть 50 метрів виготовленого Сергієм паркану, котрим я цілком задоволений.

     

    Також підтверджую порядність та добросовісність Сергія. За весь час будівництва я таких виконавців зустрічав небагато. Кілька його дахів на моїй вулиці, господарі нарікань не мають.

    • Лайк 1
  9. Ви знаєте, скажу чесно. Мені неприємно вести з вами дискусію, ви весь час намагаєтесь перейти на особистості.

     

    Я просто не можу зрозуміти навіщо користуватись гіршим, коли є краще в усіх відношеннях. :unknown:

  10. Вот я тут ещё погуглил, заметьте ПОГУГЛИЛ, а не пояндексил и вот что нашёл!!! это не таблетки а жидкость www.markopoolchem.ru/2060.html кому интересно,

     

    Чесно кажучи, не розумію чому ви так виділяєте саме гугль. Як на мене, то яндекс краще шукає. І яндекс пробки краще працюють за гугль. Щоб не бути голословним: коли під час євро перекрили хрещатик, перетворивши на фанзону, то гугль преспокійно показував, що там можна їхати, в той час як яндекс показував, що хрещатик намертво перекритий. Ну то таке...

     

    Співставивши інформацію з наведеного вами посилання, я зробив такі висновки:

    1. Таки не можна безконтрольно лити будь-які концентрації пергідролі. В документі чітко сказано кількість препарата для нормального і шокового застосування.

    2. Насторожило, що для шокового застосування препарату потрібно усього вдвічі більше, ніж для нормального. Ще більше насторожило, що під час шокового застосування потрібна технічна перерва в роботі басейну щонайменше 12 годин!

    3. Під час ручного дозування концентрації рекомендують знизити в 3-5 разів. Оце самий цікавий момент. Чому? Я гадаю, щоб уникнути небезпечного передозування. Але який тоді ефект від цього препарату - залишається лише гадати. :unknown:

    4. Під час інтенсивного користування басейном дозування препарату необхідно подвоїти! І при цьому ще досипати якийсь порошок!

    5. Ну і саме головне. Сказано скільки треба лити, але не зазначено періодичність. Я так гадаю, що все-ж виробник препарату не мав на увазі раз на сезон чи раз на два тижні :D

    6. Ну і нарешті про зручність користування. Обов"язковими є застосування гумових рукавичок та захисних окулярів.

     

    Коротше, наведене вами посилання лише підтверджує мої слова: пергідроль слабенький дезинфектант, це приблизно як спирт - анестетик. Спирт також можна застосовувати для анестезії, але доза, за якої наступає знеболюючий ефект вже межує із смертельною для організму. Проти водорослей, напевно, пергідроль діє ефективніше, що й приваблює людей у цьому методі: басейн не цвіте, а чого ж іще треба?

  11. Так я ж Вам говорил, что яндекс не рулит:lol::D

    А я погуглил и нашёл www.markopoolchem.ru/

    Если бассейн не испытывает сильных нагрузок (обычно – это частный крытый бассейн с температурой воды до 25 ° С, рассчитанный на 3-4х человек), можно применять мягкую систему обработки воды – на основе активного кислорода.

     

    Я щось не второпаю. Який зв"язок між активним киснем і пергідроллю? Активний кисень, це ж хімія, що продається в таблетках, а пергідроль - це рідина в каністрі. Ні?

  12. Нет, это Вы не понимаете. Просто погуглите "кислородный метод" и найдёте всю методику.
    Я трохи пояндексив :) і знайшов ось що:

    Кислородно-активные соединения, например перекись водорода (Н2О2), используются для химической очистки и дезинфекции воды бассейна кислородом посредством окисления. Окислительное или дезинфицирующее действие перекиси водорода основывается не на воздухе, который содержит только молекулы кислорода (О2), а на самом кислороде (О). По сравнению с хлором действие такой дезинфекции ограничивается из-за относительно быстрого повторного соединения кислорода. По этому, в общественных бассейнах не разрешается использование кислородно-пероксидного метода.
    ((ссылка устарела))

     

    Is hydrogen peroxide used for swimming pool disinfection?

     

    The application of peroxides for disinfection and water treatment are limited. Recently, more stable forms have been developed, which can be used for application in swimming pools.

    Hydrogen peroxide disinfection requires a high dose. The main disadvantage is the small disinfecting and oxidising ability of hydrogen peroxide at active concentrations (tens of milligrams per litre), which are required for swimming pool disinfection. Another problem is the quick decomposition of hydrogen peroxide in water and the presence of oxygen radicals. Through stabilizer addition, the decomposition of hydrogen peroxide is delayed and the disinfection ability can be maintained.

    Compared with chlorine, bromine, ozone and other disinfectants, hydrogen peroxide is not a very powerful disinfectant. Swimming pools disinfection by hydrogen peroxide is not allowed, unless it is used in combination with other disinfectants (UV, ozone, silver salts or ammonia quart salts). Hydrogen peroxide improves the disinfection ability of other disinfectants.

    www.lenntech.com/processes/disinfection/chemical/disinfectants-hydrogen-peroxide.htm

     

    Тобто, наскільки я зрозумів, чистий пергідроль як дезинфектант досить слабенький, дія його нетривала. Як і у випадку з хлором, потрібен стабілізатор, щоб подовжити дезинфікуючу дію пергідролі.

  13.  

    Ну да. Когда вода кристально чистая целый месяц, значит в ней развиваются "хвороботворниі бактерії", убивающие мой организм. Странная логика. Не так ли?

     

    Ви все ж не розумієте... Ну давайте спробую пояснити на пальцях. Ось зараз я п"ю чай. Вода в склянці мутна-мутна. Проте хвороботворних бактерій в ній немає. Тепер наллємо кришталево чистої води і додамо туди кишкову паличку. Вода так і залишилась кришталево чистою, проте... там є хвороботворні бактерії. Так зрозуміло?

  14. После заливки, на утро, зелень ушла сама собой. Ничего не чистил. Просто, пропылесосил то, что осело. Вода стала прозрачной. Прошло 25 дней. Вчера вода побелела. Не было видно второй ступеньки бассейна из четырех. Залил половинную дозу пергидроля. Т.е., 350 грамм на куб. Сегодня разглядывал, брошенную маску на дно басса (1.8 метра, по воде). Жаль не сфотографировал на "вчера" вечер и на "сегодня" утро.

    [/img]

     

    Так в тому й справа, що усі аргументи прихильників метода Таїра: залив - зелень пішла. Досі ще живий! :beer: У мене тесть купається у озерцях, де й коти, й собаки плавають, санепідемстанція забороняє купатися, а він купається. І досі ще живий... Можна, звісно, й такий підхід застосувати, чому б і ні?

     

    Мене таке не влаштовує. Ви знаєте які концентрації пергідролю потрібні в басейні, щоб знезаразити воду? Ви якось вимірюєте ці концентрації? У випадку з хлором є чіткі методики і рекомендації, засоби контролю. Повторюсь: якщо вода візуально чиста, це не значить що там немає хвороботворних бактерій. Я перейду з хлору на знезараження пергідроллю за наступних умов:

    1. Будуть розроблені чіткі нормативи по вмісту перекису у воді басейнів

    2. Будуть розроблені прийнятні методики застосування пергідролі

    3. Будуть доступні надійні бюджетні засоби вимірювання

    4. По ціні це все буде порівняне із хлором.

  15. Для порівняння наводжу фотографію свого басейну. У мене Інтекс 5.47х1.22 (близько 14 кубів води)

    picture.php?albumid=207&pictureid=42950

     

    Спершу здуру закупив усілякої хімії (добре що не почав її кидати в басейн:D). Тоді наштовхнувся на цікавий сайт: www.obasseine.ru/why. Прочитане видалось переконливим. Довів за допомогою трихлору концентацію стабілізатора хлору до 12 г/м.куб, далі ллю щовечора "Білизну" в кількості 450мл (3 грн в грошовому еквіваленті). Одразу як виллю, концентрація хлору піднімається десь до 3 г/м.куб, до наступного вечора вона падає до 0,6 г/м.куб. Таким чином в басейні постійно присутня дезинфікуюча доза хлору, а протягом ночі і убивча для водорослей доза хлору.

    Як починав лити "хімію", стінки басейна вже встигли покритися слизом. Зараз вода - кришталево чиста, стінки басейну без слизу, запаху хлору навіть моя прискіплива дружина не відчуває.

     

    Читав і про метод Таїра, але його спосіб переконати в дієвості і безпечності метода шляхом описання шашлика і бульбашок на фоні нічного неба виглядають якось м"яко кажучи несерйозно :pardon: Досі ніхто із калькулятором та посиланнями (аргумент, що вода не зацвітає я не приймаю) не показав, що метод Таїра дозволяє гарантувати знезараження басейну.

    • Лайк 1
  16. Что-то я делаю неправильно.

    30.05 запустил бассейн, залил пергидроль и с тех пор не добавлял ничего.

    Даже не пылесосил, бо не надо.

    После купания включаю штатный картриджный фильтр и все ОК.

    Вода не цветет, не пахнет, пузырьки слабо, но наблюдаются.

    Бас каркасный, круглый, 5,5м, высота 1,20+м. 26 тонн воды.

     

    Спеціалісти кажуть, що прозорість води не є критерієм відсутності в ній хвороботворних мікроорганізмів.

     

    А взагалі не віриться, що за місяць експлуатації басейн пилососити не потрібно. Він у вас критий чи як? Бо у відкритому басейні пилюка і бруд з купальщиків збирається дуже непогано.

  17. Понравилась развернутая статья о сравнении способов химочистки воды в бассейне. В том числе и про перекись + и -. Покритикуйте-похвалите. :-)

    (ссылка устарела)

     

    О, дякую за посилання. Я теж новачок в цій справі, нещодавно купив надувний басейн. Як на мене, то написано досить переконливо. Мабуть, з цих рекомендацій і почну свої експерименти :)

  18. Третий год пользуюсь методом Таира.

    До этого был и хлоргенератор и озонатор и разная химия.

    Геморой....

    пергидроль беру здесь: www.vegas-chemicals.com

    60% по 9 грн.

    Бочка 50л на сезон на 20ти кубовый бассейн с головой

    Итого расходы на содержание 540грн.

    Лью по 5л концентрата каждые 2-3 недели, в зависимости от погоды.

    Жарче - чаще.

    А через який час після влиття концентрату можна купатись? Якщо у мене басейн надувний Intex, то як він на перекис, нормально реагує? Дірок не буде?

  19. Сейчас думаю над поливом, оцениваю варианты и вот какая мысль пришла в голову. Бак на два куба стоит примерно 2500 гривен. Сборной бассейн типа Intex на 18 кубов - 3500. Так в бассейне ж еще при случае и покупаться можно! Кто что думает по этому поводу?
  20. при раскладывании приманки, руки должны быть в перчатках, чтобы не оставить запаха

    Тоже читал эту фразу на упаковке приманки, но честно так и не понял. Я в обычную мышеловку закладывал приманку голыми руками, в клеевую тоже. И как-то мыши ничего к моему запаху, нормально отнеслись. Почему же в этом случае они побрезгуют?

  21. У меня в эти выходные произошла битва мышеловок :D. Есть два соседских молодых кота, которые ходят к нам столоваться. Обычно мы их в дом не пускаем - один раз с разгону на кухонный стол запрыгнули и рыбу стянули. В субботу таки запустили, так один из них рванул на второй этаж. Там он и нашел клеевую мышеловку :lol: Короче, отдирать кота от клеевой мышеловки - удовольствие еще то!
    • Лайк 3
×
×
  • Створити...