Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хтось

Пользователи
  • Публікації

    1 400
  • Зареєстрований

  • Відвідування

2 підписника

Персональная информация

Хтось's Achievements

Опытный

Опытный (6/13)

211

Репутація

  1. А якщо для конденсату підставити під батареї спеціальні лотки? Воду можна охолоджувати в криниці. Взяти теплообмінник, опустити його в криницю і пустити через нього воду "холодного кола"
  2. Шановні теплотехніки, запостив тему у вентиляції та кондиціонуванні, але подумав, що це ближче до вашої парафії. www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=198351
  3. Колеги, виникла ідея, цікаво чи хтось таке робив на практиці. Якщо запустити холодну воду в батареї опалення - по ідеї повинно так само охолоджувати приміщення, як і гаряча вода опалює. По фізиці панельні радіатори мають так само працювати і на охолодження, тільки напрямок подачі потрібно змінити: подаємо холодну воду у трубу, яка за опалення вважається зворотною. Які думки шановного товариства?
  4. Помітив цієї весни одну особливість роботи, котрої, здається, раніше не було. Котел переключений в режим "Літо". На другому поверсі після інтенсивного користування гарячою водою - ледь теплі батареї. Усі окрім перекритої вентилем. На першому поверсі батареї холодні. Це що, циркуляційний насос качає воду в системі опалення, чи це ефекти як в системі гравітаційного опалення?
  5. Так, площадка стовпів не має. Сходи з того боку опираються на стіни.
  6. Центральний косоур - труба квадратного перетину 140х140, до якого наварені трапецевидні підсходини із листа 5 мм. Це я робив не сам, а наймав людей, бо маса цих залізяк така, що потрібно кілька людей. Сходи я розрахував сам, намалював креслення, котрі дав зварювальнику, а вже він по цих кресленнях зварив. Залізяччя без роботи обійшлось десь в дві з половиною тисячі. Далі до підсходин пригвинчуються букові сходи (хто хоче, може дубові ) із Епіцентру по 230 гривень за сходину (здається, точно не пам’ятаю). На сходини вже ставляться стовпчики (170 грн штука), між стовпчиками прикручую прямокутну трубу 20х40 як чорновий поручень. Ковані елементи теж брав в Епіцентрі - один кований елемент - 68 гривень. Знизу до кованого елементу приварюю квадратну площадку із отвором 12х12мм з того ж таки епіцентру. Площадку прикручую прямо на сходину, а згори приварюю до металевого поручня. І завершальний етап - прикручую букові поручні за 270 грн, куплені на базарі Юність (бо в Епіцентрі слабий вибір і немає чотирьохметрових поручнів). Ось і усе.
  7. Дивно. Я фотографію виклав і в файрфоксі чудово її бачу. Добре, спроба номер два. Так видно?
  8. Нарешті добив свої сходи: жінка додала натхнення :D. Конструкцію розробив сам, згадав інститутські роки і заняття по кресленню . Деталі купував у епіцентрі. Варити металевий косоур наймав зварювальника, решту робив своїми руками. Залишилось ще полакувати сходинки та поручні, ось роздумую в який колір пофарбувати ковку і чи взагалі її фарбувати? Мені подобається як вона нефарбована виглядає, а за малої вологості метал не іржавіє, у мене зараз 50 відсотків.
  9. Нарешті дійшли руки і з"явилось бажання таки поставити бойлер. Зробив по самій простій схемі - вихід гарячої води з контура гарячого водопостачання котла пустив на вхід в електробойлер об"ємом 50 літрів. Підігрів води в котлі виставив на максимум (гріє до 70 градусів). Так ось, електробойлер в розетку навіть не підключаю. Бойлер двічі на день автоматично поповнюється гарячою водою: вранці коли мию посуд, ввечері коли мию посуд та купаюсь у душі. У проміжках термоізоляція бойлера робить свою справу - не дає воді в бойлері охолонути. Тепер коли я в душі, а жінка відкриває кран гарячої води на кухні, мені не доводиться підрегульовувати воду. Основної мети (комфортного гарячого водопостачання без провалів та перехідних процесів) досягнуто.
  10. Вставлю свої п"ять копійок. Сергій ще й паркани з металопрофілю робить. Не знаю чи це основний його профіль (пардон за каламбур), але факт є фактом. Межи мною й сусідом стоїть 50 метрів виготовленого Сергієм паркану, котрим я цілком задоволений. Також підтверджую порядність та добросовісність Сергія. За весь час будівництва я таких виконавців зустрічав небагато. Кілька його дахів на моїй вулиці, господарі нарікань не мають.
  11. Хтось

    Бассейн

    Ви знаєте, скажу чесно. Мені неприємно вести з вами дискусію, ви весь час намагаєтесь перейти на особистості. Я просто не можу зрозуміти навіщо користуватись гіршим, коли є краще в усіх відношеннях.
  12. Хтось

    Бассейн

    Чесно кажучи, не розумію чому ви так виділяєте саме гугль. Як на мене, то яндекс краще шукає. І яндекс пробки краще працюють за гугль. Щоб не бути голословним: коли під час євро перекрили хрещатик, перетворивши на фанзону, то гугль преспокійно показував, що там можна їхати, в той час як яндекс показував, що хрещатик намертво перекритий. Ну то таке... Співставивши інформацію з наведеного вами посилання, я зробив такі висновки: 1. Таки не можна безконтрольно лити будь-які концентрації пергідролі. В документі чітко сказано кількість препарата для нормального і шокового застосування. 2. Насторожило, що для шокового застосування препарату потрібно усього вдвічі більше, ніж для нормального. Ще більше насторожило, що під час шокового застосування потрібна технічна перерва в роботі басейну щонайменше 12 годин! 3. Під час ручного дозування концентрації рекомендують знизити в 3-5 разів. Оце самий цікавий момент. Чому? Я гадаю, щоб уникнути небезпечного передозування. Але який тоді ефект від цього препарату - залишається лише гадати. 4. Під час інтенсивного користування басейном дозування препарату необхідно подвоїти! І при цьому ще досипати якийсь порошок! 5. Ну і саме головне. Сказано скільки треба лити, але не зазначено періодичність. Я так гадаю, що все-ж виробник препарату не мав на увазі раз на сезон чи раз на два тижні :D 6. Ну і нарешті про зручність користування. Обов"язковими є застосування гумових рукавичок та захисних окулярів. Коротше, наведене вами посилання лише підтверджує мої слова: пергідроль слабенький дезинфектант, це приблизно як спирт - анестетик. Спирт також можна застосовувати для анестезії, але доза, за якої наступає знеболюючий ефект вже межує із смертельною для організму. Проти водорослей, напевно, пергідроль діє ефективніше, що й приваблює людей у цьому методі: басейн не цвіте, а чого ж іще треба?
  13. Хтось

    Бассейн

    Я щось не второпаю. Який зв"язок між активним киснем і пергідроллю? Активний кисень, це ж хімія, що продається в таблетках, а пергідроль - це рідина в каністрі. Ні?
  14. Хтось

    Бассейн

    Я трохи пояндексив і знайшов ось що: ((ссылка устарела)) www.lenntech.com/processes/disinfection/chemical/disinfectants-hydrogen-peroxide.htm Тобто, наскільки я зрозумів, чистий пергідроль як дезинфектант досить слабенький, дія його нетривала. Як і у випадку з хлором, потрібен стабілізатор, щоб подовжити дезинфікуючу дію пергідролі.
  15. Хтось

    Бассейн

    Ви все ж не розумієте... Ну давайте спробую пояснити на пальцях. Ось зараз я п"ю чай. Вода в склянці мутна-мутна. Проте хвороботворних бактерій в ній немає. Тепер наллємо кришталево чистої води і додамо туди кишкову паличку. Вода так і залишилась кришталево чистою, проте... там є хвороботворні бактерії. Так зрозуміло?
×
×
  • Створити...