Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

yooj

Пользователи
  • Публікації

    151
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем yooj

  1. Получается при покупке участка в КГ подписываются подробные правила застройки и эксплуатации участка? Если так, то чего пенять. Сносить гараж.

     

    нет, не так

    МР в одностороннем порядке меняет договор, а тем, кто не согласен с новой редакцией, отключают свет

    из нововведений за 2020 год - собственние участка ДОЛЖЕН сделать дренаж на улице, проходящей рядом с его участком. еще раз, не у всех с первого раза получается понять. Есть участок, он Ваш. Есть улица, она принадлежит МР. У вот ВЫ должны за свои деньги сделать дренаж на ИХ улице.

    собственник участка ДОЛЖЕН сделать заземление. Но он не просто должен сделать заземление, а заказать его ТОЛЬКО у МР. Заземление, сделанное сторонними организациями, с замерами, с сертификатами, с бумажками - да с чем угодно НЕ ПРИНИМАЕТСЯ МР и свет не подключают (даже если Вы заплатити 12к$ за свет), пока Вы дополнительно им не заплатите 7-10тыщ гривен за штырь, который они вобьют на Вашем дворе.

    и т.д. и т.п.

     

    Добавлено через 2 минуты

    Никогда не пойму, зачем в КГ лезут те, кто любит свои личные правила. КГ подходит людям сходных взглядов, с подходом "нам все должны" и "что хочу то и делаю" - точно ни одного КГ нет. Не подходит - не кушайте

     

    а не расскажете общественности как эти "большущие умницы" осуществило рейдерский захват эл.линий КГ Озерный и навязало свой "договор" жителям Озерного, начав отключать свет в феврале тем, кто этот самый "договор" подписывать не хотел?

     

    или может расскажете как так получается, что оплатив 100-150тыщ гривен за свет МР никому никаких документов, подтверждающих оплату, не дало (ну и налоги, соответственно, не заплатило)

    или может расскажете, откуда береться надбавка 15% на электричество?

    или может расскажете, почему к каждому счету за "комуналку" МР добавляет 5% на оплату единого налога?

    ато как про ДБН рассказывать, так эт норм и они молодцы, а как сами нарушают законодательство, так это ну... ну просто нарушают... ну с кем не бывает...

    • Лайк 1
  2. Вы постоили гараж с нарушениями. Скорее всего, вам изначально говорили, что так нельзя. Вы не прислушались и, похоже, что послали управляющую компанию. Получили персональную войны. Теперь предлагаете в ней поучавствовать другим. Выглядит это так.

     

    Знаю еще мин 2х с Межречья с такой же штукой и народ тоже ну очччень был возбужден. А по факту был точно изначально не прав. Видимо, у управляющей компании есть четкое указание рубить нарушителей. Жаль, что кроме света у них других аргументов быть не может, законодательство такое.

     

    Знаю многие КГ, Межречье - образец нормальных. Имхо.

     

    Давайте представим, что на территории Киевской области работает только одна сеть заправок, например, ОККО. Других заправок нет и не будет

    Цены у них нормальные и все живут долго и счастливо

    И вот как-то едете Вы по трассе, приезжаете на заправку, а заправщик Вам и говорит - Татьяна, Вы нарушили скоростной режим - Вы ехали 20кмч, а у нас на заправке можно только 5кмч, вон и знак висит (зеленый прямоугольник с синей рамочкой, в центре которой нарисован чебурашка), так что с Вас штраф 10'000 грн, а если штраф Вы не заплатите, то бензин мы Вам больше не продаем.

    Вы ему - позвольте, но есть-же полиция, есть суд, есть правила дорожного движения, и знак Ваш не знак, а карикатура какая-то, а он Вам - не заплатите - бензина не получите.

     

    Ситуация кажется абсурдной, но Ваша попытка оправдать межречье выглядит как попытка оправдать заправщика - чуваки сами придумывают правила и взымают мзду за их нарушение...

    • Лайк 2
  3. Коли брав свої однофазні, трьохфазний був дорожчим. Та і зараз перевірив на алі 3 однофазних коштують 78$, а трьохфазний SDM630 84$ (з доставкою). Однофазні також для моїх потреб були більш універсальними, бо хочеш одну фазу, дві, або три на вибір. Один вийшов з ладу, то замінив один, решта працює. В трьохфазному при виході з ладу полетить облік на всіх трьох фазах.

     

     

    в мене один SDM630 (на будинок вцілому), два SDM72D-M (один на ТН, другий на зарядку авто) й один SDM120-M на приорітетні пристрої (лінія після UPS)

    докупи ще не здибрав, але поодинці вже тестив :)

  4. Dmode, а вы как то показывали фотку своих электросчетчиков, они там что-то 3-х фазное мерили.

    Там мне что-то покоя не давало глядя на них, но не могу фотку найти. Можете показать еще раз?

    И какой вы счетчик тепла поставили?

    Спасибо.

     

     

    SDM630D-M

    той самий виробник, займає 4 модулі, але

    1. ЗНАЧНО кращі контакти, більший стум (от прям дуже краще)

    2. може вимірювати як 1ф, так і 3ф показники (наприклад, можна відслідковувати зміну послідовності фаз)

    3. трошки дешевше, ніж 3шт SDM120 (73$ vs 90$)

    • Лайк 4
  5. Ну в моём случае газовая труба проходит прямо перед участком. Я на всякий случай подключился полтора года назад по "стандартному подключению". Обошлось в 8 т.грн.

    в мене та ж сама ситуація, тільки підключення коштує 130тищ грн :(

  6. вопчем коли ваша "розробка" вийде хоча б на рівень 100шт на місяць та це буде справно працювати від -20 до +70, й вона буде коштувати, як ви кажете, 20$ - от тоді й поговоримо про "собівартість" контролерів ТН :)
  7. Или вы действительно считаете, что там некитайская начинка?
    :lol:

     

    В более дорогом больше сервиса .. пачки интерфейсов .. Он позволяет контроллировать больше параметров и т.п.

    Вот только 90% потребителей это нафиг не надо!

    надеюсь, оно умеет передавать телеметрию по какому-нибудь открытому протоколу через IP? :smile: Нет? А нахрена тогда это все надо?

    схоже, шо Ви самі з собою сперечаєтесь... я зайвий в цій суперечці адептів ардуіно :)

  8. У меня "украинская" сборка. По вашей классификации - "шараш-монтаж".

    ні, я такого не казав

    Я не ототожнюю українське та "шараш-монтаж"

    Ajax - дуже яскравий приклад того, шо в Україні є досить пристойні компанії.

    Але ще є "DigiTOP", та, наприклад, "Novatek" - одна з них шараш-монтаж, вгадаєте хто? :)

     

    Контроллер? Во-первых там стоит серийная модель, которая покупалась в Эпицентре

    У мене в додатку є Альтерма

    Якщо мона було зробиит набагато простіше, то чому ці чуваки пішли складним шляхом?

     

    Как альтернативу, я рассматривал покупку "ТН с родословной :) ". Это дословная фраза менеджера одной "не шараш-монтаж" конторы. Ценник втрое. Будет ли он работать втрое дольше? Нет!

    Впевнені?

     

    P.S. Мы не настолько богаты, чтобы покупать дешевые вещи (с)

    Daikin-Alterma.jpg.acd8149e4d73774690d426c663f428b4.jpg

  9. замінити блоком живлення зі схожими характеристиками. Я коли збирав собі тепловий насос, то використав холодильний контроллер ELLIWEL 974+ та перетворювач частоти LENZE smd. Це є промислові компоненти, які вже багато років використовуються. І людина яка обслуговує холодильне обладнання, а семе така людина потрібна для ремонту теплового насосу, запросто з цим розбереться. Да нові компрессори, на запас також куплені. Тому, якщо через 10-15 років , зламається компрессор, то запасній буде взятий з полички в гаражі.

     

    це якщо ви самі його робили :)

    а шо буде, якщо в шараш-монтаж ТН зламаєтья не блок живлення плати керування, а сама плата керування. тут вже все... Вафлі... зливайте воду... тобто фріон або пропіленгліколь :)

     

    p.s. скільки коштує один компресор?

     

    Красивая штука. Теоретически оптимальная. Но 200 тыс.? Поневоле лезет в голову математика, думаешь сколько же будет окупаться разница с хорошим конденсационным газовым котлом...

    1. плюс жєж ще вартість підключення до газу... навіть "фірмовий" ГТН буде коштувати дешевше, ніж альтерма + підключення до газу.

    2. та ж сама математика каже, шо різниця в грошах між звичайним та кондесаційним котлом не вартує тих грошей, шо конденсаційник заощаджує на газі...

     

    можно поиметь полную гибридную альтерму

    і скіко то буде? ціну мона в приват :)

  10. У меня ГТН "нашей сборки". На 12 кВт тепловых. Мощность заявлена по характеристикам пластинчатых теплообменников (Danfoss). Грунтовый, "закрытого" типа. СО на пропиленгликоле. Работает в режиме 30-35 градусов. В ноябре запускал в режиме 28-33.

     

    "наша сборка" то є особиста ВАША, чи "українська", тобто "вітчизняна"

    Якщо особисто Ваша, то то є добре, а якщо "вітчизняна", то "подкину дров" :)

    Як гадаєте, шо буде з ТН, якщо в ньому зламається якась маніпусенька штучка, а виробник за двадцять років "тютю"?

    (ну от, наприклад, блок живлення плати керування зламається)

    (це не для того, шоб Вас "шпинькнути", а заради "ідеї", бо в мене теж була ідея купити щось "вітчизняне", але після поверхневого знайомства з шараш-монтаж компанією ця ідея зникла)

  11. Опс. Я прозевал насчет 2.86 при -1. Тогда близко к тому, что я наблюдал в ноябре. У меня вышло 0.75 кВт электрики = ~3кВт тепла в час. А ноябрь в Киеве был "около нуля". Но, опять-таки, дом свежий и сырой.

    врач должен быть не только не брезгливым, но и очень внимательным (с) ;)

     

    а у Вас який ГТН?

  12. Присоединяюсь к скептикам по поводу таких низких потерь.

    я, звісно, міг десь налажать, тут питань нєма, але якщо стіни поміняти на д400 400мм без утеплення, вікна на рехау евро 70, а стелю з 300мм зменшити до 200мм, то заміть 5.6кВт на годину в -22 в мене виходить 7.5кВт на годину

    тобто заміть 134кВт на добу вийде 180кВт

  13. Тоді Вам потрібен постачальник з постійним сервісом, з менеджером по роботі з клієнтами, з офісом на нечерську і безкоштовною кавою. Про розрахунок в гривнях , думати не варто.

    або газ та звичайний котел за 25тищ )

    • Лайк 1
  14. тепловий насос то добре але дорого. Я то сам собі зібрав, два інверторні ТН. Але воно то життя таке дороге. Який строк окупності будівництва приватного будинку?

     

    котел або насос то є штука, яка буде стояти в топочній за закритими дверима, виробляти "тепло" й я його буду бачити раз на рік (сподіваюся, шо саме в такомо режимі ми будемо співіснувати)

    тому ані форма, ані колір значення не мають

    "добре" чи "не добре" поміряти неможливо

    тому єдина одиниця, за якою мона порівнювати різні варіанти опалення то є "КПД", з яким ця штука перетворює гроші на тепло

    судячи з цифр ГТН програє

  15. А в чём проблема, продавцов тепловых насосов на сегодня предостаточно.

     

    Українські виробники відлякують низьким рівнем освіти, а іноземні - ціною.

    сьодні мав розмову з людиною, яка пропонувала OCHSNER

    ціна за 8кВт - 350тищ

    різниця з газом по ціні - 200тищ

    різниця за опалення 6000грн на рік

    200/6 = 33

    не впевнений, що доживу :)

  16. Коммерційна пропозиція від нас була відправлена нами згідно Ваших власних розрахунків. Чи ми мали їх проігнорувати?

     

    Саме так ви й зробили!

    Я надіслав розрахунки в Valtec, але ви не змогли розібратися як працювати з цією програмою й не зрозуміли термін "інфільтрація" й запропонували ТН на 16кВт

    Тоді я надіслав Вам excel файл - ви теж його проігнорували та знову запропонували 16кВт

    Тоді я надіслав Вам креслення фасадів й перелік матеріалив, з яких зроблено будинок.

    Матеріл стін, утеплення, склопакети ви, о яка дивина, знову проігнорували (в "розрахунках" використали 3.3 для стін та 0.55 для вікон замість 5.5 та 1.00 відповідно)

    Але зробили помилки під час розрахунку їх площин (стіни 170 замість 210, вікна 28 замість 40)

    Якщо використати ці цифри, то ми отримаємо тепловтрати 7910Вт

    8кВт замість 5.5кВт

    звісно продати ТН на 10кВт "трошки" вигідніше, ніж ТН на 6кВт ;)

     

    Ви спілкувалися з одним із наших задоволених клієнтів недалеко від Вас

    (з вайберу)

    >>довольны сотрудничеством с Евгением?

    Да

     

    >>а еще к кому-то обращались?

    Нет

     

    >>КПД насоса считали?

    >>или окупаемость?

    Нет

     

    >>я им теплотехнический рассчет своего строения прислал, а они сделали свой, при этом проигнорировав все мои вводные данные

    У них много заказов и нет смысла заморачиваться

     

    Я бажаю Вам знайти виконавців, рівень освіти яких Вас цілком задовольнить :)

    Дякую, гарного вам "бізнесу"

     

    Не трогайте валтековскую программу расчета теплопотерь, если не уверены в своих силах и не способны ее косвенно проверить :smile:

    (t1-t2)*S/R де тут налажать мона? :)

  17. Євгеній, чесно кажучи, Ваша компанія не найгірша в цьому відношенні, але, якщо Ви вже "зашли на огонек", то зроблю Вам декілька зауважень (сподіваюсь, що Ви зробите належні висновки й вдосконалите роботу з клієнтами):

    1. Valtec то є програма, де, де факто, більшість людей робить розрахунки тепловитрат та теплої підлоги. Знайдіть час та вивчить її. Всі посилання я надав Вячеславу

    2. Після того, як Вячеслав все ж таки відкрив мої розрахунки, він ДВІЧІ пропонували меня ТН на 16кВт. Довелось перенести розрахунки з Valtec до Excel й надсилати їх до Вас в такому вигляді. Після чого ви "перевірили" мої розрахунки й надіслали мені власні "розрахунки". Обидва файли у додатку. Вгадайте де розрахунки від людини, яка професійно займається ТН, а де від людини, яка трошки поклацала в Excel (valtec)

     

    Доречі, я декілька разів спілкувався з Вами стосовно контактів людей, які мають ТН десь недалеко від мене, але так їх і не отримав

    1.xls

    2.xls

  18. Похоже что решение для себя вы уже приняли. :)

    При ваших теплопотерях ТН будет окупаться действительно не так быстро как хочется.

    Я, як людина технологічна, хочу ТН, а дружина - газ

     

    Стосовно вартості ремонту - компресор то є 2 тищі євро, й проблеми з ним протягом 20 (не 10 років) перекреслює всю економію :)

     

    забруднення - я мав на увазі аварію зонду

     

    Есть решения с перечисленными плюшками, которым не нужны буферные баки и много места для монтажа и по вменяемой цене

    Наприклад? :)

    Українські виробники відлякують низьким рівнем освіти, а іноземні - ціною.

     

    Ну, и, как вариант, получить правильный тариф на электроотопление и зонный счетчик.

    нуль шансів - "садове товариство"

     

    у ГТН грунтового все дуже сумно ..

    погоджуюсь :(

  19. дякую за відповідь

     

    Единственное что вызывает некоторые сомнения это результат расчета теплопотерь.fdab10263277a70f855853c4a3f2b26d.jpg

    стіни Aeroc D300 300мм + Paroc Linio 10 100мм (5.5)

    вікна Rehau Geneo 4i-16Ar-4-16Ar-4i, тепла дистанція (0.99-1.05)

    Дах - холодне горище, утеплення по балках 300мм (6.58)

    Підлога - 100мм XPS (6.02), цоколь зовні - 50мм XPS

     

    Я бы еще учел расходы на:

    - ежегодное сервисное обслуживание в каждом из вариантов

    - регламентированную производителем замену узлов или рабочих жидкостей (пропиленгликоль в зондах)

    - ежегодное подорожание энергоносителей

     

    1. электрика - нуль, інше - хз :)

    2. порівняння буде не на користь ТН

    3. врахувати це неможливо, але я сподіваюсь, шо електрика буде здешевлюватись в порівнянні з газом

     

    Угадать через сколько что поломается очень сложно, поэтому в расчете проще не учитывать.

    але за 20 років щось все одно зламається :)

    найдешевший варіант - електрокотел

    середній - газовий котел

    найдорожчий - ТН

    найгірший - свердловина із забрудненням питної води (навіть думати про це не хочу, бо жах)

     

    Двозонний лічильник є (або буде) і я з Вами цілком погоджуюсь - перегрівати вночі підлогу й мерзнути потім ввечорі - не варіант, а для більш-мешн нормального використання треба бак, який ще додасть вартості варіанту з ТН

    стосовно "погоди" та інших фішок - вартість ТН з такими фішками дуже висока, то ж ТН з ними ніколи не наздожене газ

    За файл дякую, але в мене в самого в Excel ще більше розрахунків - включено майже все, шо може змінюватись :)

  20. Будинок 150 квадратів (опалення - тепла підлога), розрахунки тепловитрат робилися в Valtec та складають 5.6кВт (-22°С)

    Кількість діб в опалювальному періоді – 176, середня температура – -0.6°С (Київ)

    Тепловитрати при -1°С складають 2.86кВт на годину

    Тепловитрати за опалювальний період – 2.86*24*176 = 12080кВт

     

    Якщо опалюватись виключно електрикою, то це буде 12080х2 (садове товариство) = 24160грн

    Газ – 1м³=7кВт (по таблицях 9, але всі ж в курсі яка в нас якість газу, то хай буде 7).

    Вартість опалення газом = 12080/7 = 1725кубів

    1725х7 = 12080грн

    Вартість опалення ТН = вартість опалення електрикою / 4 (сподіваюсь, шо виробники ТН не будуть сильно сперечатись) = 24160/4 = 6040грн

     

    Проміжні результати:

    Вартість опалення електрикою на рік– 24160грн

    Вартість опалення газом на рік – 12080грн

    Вартість опалення ТН на рік – 6040грн

     

    Початкові внески:

    Електрика – звичайний котел, хай буде 20000грн. 10кВт вже є на ділянці, то ж підключення нічого не буде коштувати.

    Газ – дозвіл на підключення до мережі садового товариства – 60000грн, вартість проектних робіт та підключення до мереж – 70000грн, вартість газового котлу – 25000грн. Загалом – 155000грн

    ТН – мінімально-розумна вартість складає 7000євро, тобто 245000грн

     

    Проміжні результати (початковий внесок):

    Електрика – 20000грн

    Газ – 155000грн

    ТН – 245000грн

     

    Вартість першого опалювального періоду буде складатися з початкового внеска та вартості теплоносія за рік

    Вартість опалення за перший рік

    Електрика = 20000 + 24160 = 44160

    Газ = 155000 + 12080 = 167080

    ТН = 245000 + 6040 = 251040

     

    Вартість опалення за 10 років

    Електрика = 261600

    Газ = 275800

    ТН = 305400

    до 10 років – вигідніше платити тупо електрикою

     

    12 рік опалення

    Електрика = 309920

    Газ = 299960

    ТН = 317480

    після 12 років газ стає вигіднішим за електрику

     

    15 рік опалення

    Електрика = 382400

    Газ = 336200

    ТН = 335600

    з 15року вигідніше ТН

    Таким чином в довгостроковій перспективі я розглядаю або газ, або ТН

    (якщо використати компенсацію IQ Energy, то газом взагалі не вигідно опалювати, а ТН стає вигіднішим за електрику вже на 11 рік опалення, але...)

     

    Плюси та мінуси:

    Електрика не потребує підключення й все устаткування дуже легко ремонтується

     

    Газ потребує підключення, але це підключення майже не ламається (труба лежить під землею та я не знаю випадків, коли щось з нею трапилося). Газові котли ламаються. Якщо повністю вмирають, то новий коштує 1000$

     

    ТН – шо буде з свердловинами за 15 років – невідомо. Чи втратить вона потужність від зашламування теж невідомо. Ніхто з фірм, які пропонували ТН, не мають клієнтів, в яких ТН працює 15 років або більше. Гарантію на свердловини ніхто не дає. Вартість свердловин у вартості ТН складає 30-50%.

    Хвилина гумору - фірми, які роблять буріння на воду не радять робити 50мм свердловину, тому шо «може бути зсув та пошкодження свердловини, а м’яка труба на це не розрахована», а от фірми, які роблять буріння під ТН кажуть, шо 32мм труба то є норм. найкумедніша ситуація виникає, коли фірма робить свердловину й на воду, й на ТН

     

    ТН сам по собі чи буде працювати 15-20 років – невідомо (див вище). ТН коштує від 4 тищ євро й втрата насоса протягом 20 років перекреслює будь які економічні переваги.

    навіть якщо за 20 років ТН буде коштувати 3 копійки, то все одно лишається питання вартості ремонту свердловин (фактично треба робити їх наново), а тенденції до здешевлення ручної праці я не бачу

     

    Питання як до володарів ТН, так і до фірм, які їх пропонують – чи є якісь помилки в розрахунках, яких я не помітив?

×
×
  • Створити...