Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Savcha

Пользователи
  • Публікації

    85
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем Savcha

  1. 1 година тому, Lino сказав:

    ок. тоді дуплекси цікаві. Саме такі варіанти, щоб були бівьш відокремленими один від одного. Ідея у тому, щоб максимально не зустрічатись( вхід з протилежних боків, тераса не в притул до сусідської та інше)

    Тут від ділянки більше залежить, входи можуть бути з різних боків, а вхід на ділянку з одного. :) Ідеальний варіант ділянка між двома вулицями/проїздами або кутова. 

  2. 9 годин тому, Фрай сказав:

    На мій куций погляд краще зробити хоч якийсь звичайний дах ніж ремонтувати/робити плаский.

    то вічний головняк із затіканнями

    Залежить від якості матеріалів та робіт. Скатний дах - це по-перше розробка конструкції, щоб хоча б зрозуміти де що спирати, пиломатеріали на саму конструкцію, матеріали для підняття вентиляційних оголовків та парапету, влаштування карнизу та водовідведення. 

  3. 17 хвилин тому, Askal сказав:

    Там точно не буде будівництва принаймні найближчих 100 років.

    Тоді залишаються тільки юридичні питання з підключеннями. І звичайно, як відповідь на основне питання теми: краще ремонтувати існуюче, і з гірших робили бізнес-центри :) Трохи непокоїть ваше "крыши нет", але як розумію перекриття є, покрівлі немає. І відремонтувати простіше рулонними матеріалами. Для профнастілу треба буде класти якісь лагі чи навіть ферми, щоб забезпечити необхідний ухил, можливо, ще і додаткову гідроізоляцію.

  4. Трохи міркувань 2. З минулого досвіду: замовник ще при Льоні-Космосу вхопив в оренду ділянку в складській зоні Харківського району м. Києва, але ділянка виявилася в кадастрі зі спірною геометрією - згідно генплану до 2020 року вулицю спрямляли за рахунок ділянки. Хоча всі розуміли, що та вулиця ніколи так не буде прокладена, а залишиться на папері - районний архітектор виніс вердикт "тільки реконструкція, ніякого нового будівництва" і "тільки за межами нових червоних ліній". Звідси питання для роздумів: призначення ділянки та призначення території в цілому згідно генплану? Чи немає там глобальних планів житлової забудови?

  5. Трохи міркувань. По суті, існуюче підприємство за договором буде ділитися своїми потужностями по мережам з вами за окремим договором. До поки цей договір буде існувати, поки існує це підприємство і якщо власник продасть майновий комплекс всього цього підприємства автоматично перетвориться на ніщо. Якщо не буде прямих договорів з водоканалом та РЕС. А для офіційного підключення потрібен статус будівлі неаварійний і окремий проект самого підключення. Можливо тільки проектом підключенням відбутися не вдасться... 

  6. 3 хвилини тому, Askal сказав:

    А Якщо будинок знаходиться в глибокій пром зоні, я поспілкувався з власниками приміщень, вони перевірок не бачили з 2004 року як податкової так і пожежників і так далі. А трансформатор стоїть у нього прямо на території за 30 метрів від тої будівлі. Він каже та бери підключайся і все, лічильник тобі виведемо. Вода централізована каже теж врежимся лічильник поставимо і все. Невже так все просто? чи він хоче мене заманити в якісь геморой?

    Тут потрібен юрист, а не архітектор. :) Можливо, в складі існуючого підприємства - є такі можливості, але як це юридично оформляється не можу відповісти. В Україні дуже поширена практика торгівлі ділянками без підключення до мереж та доступу до доріг, потім за окрему плату "дозволяють" викупити сусідню ділянку чи беруть гроші за прокладання комунікацій. 

  7. Проблема не в будівлі як такій, а в тому, як її ввести в експлуатацію документально, інакше до вас буде черга на пів Дніпра пожежних інспекторів і інших кровососущіх. Якщо поряд трансформатор та вода - добре, але ТУ можуть бути взагалі на інші точки підключення. Це не приватний будинок, коли можна будувати за декларацією та ескізними намірами забудови. Щоб отримати дозвіл на виконання робіт (які приведуть будівлю до потрібних вам кондицій) треба замовляти інженерне обстеження конструкцій, топогеодезичні вишукування, отримати містобудівні умови та обмеження, технічні умови на підключення та замовити проект реконструкції будівлі "назва як вона по документах" в "те що вам потрібно". 

    Щось мені здається, не все так просто з тією ділянкою. 

    • Дякую 1
  8. 46 хвилин тому, Troll_X650 сказав:

    Дякуємо, звернемо увагу. 

    До речі, якщо про ділянку. Існують ще нормативні відстані від скважини та септика, там між ними. Ділянки  по сусідству теж не великі, можливо хтось підійшов до вас дренажним полем від септика. В ескізних намірах це повинно відображатися. Можливо, з їх розміщенням буде більше складнощів ніж з будинком. 

    46 хвилин тому, Troll_X650 сказав:

    Загалом, нас наче і влаштовує розміщення наших приміщень, але немає впевненості, що з точки зору функціонального використання це є зручним/прийнятним. Тому з питань "тетрісу" в нас лишається лише - як більш ефективно використовувати хол, що біля вітальні. Як варіант - можна в центрі додати додаткове приміщення, при цьому з'явиться "приватність" (про що попередньо не задумувалися), але і коридори з'являться, проте зникне відчуття вільного простору при виході з коридору (передпокою) у Хол/Вітальню.

    Якщо абрис плану вже сталий - багато буде залежати від конструктивної схеми. Можливо, якщо будуть ферми - то можна спробувати відкрити їх в інтер'єрі, поклавши утеплювач не по зашиттю нижнього поясу, а між балками верхнього, це додасть простору. Також можна розглянути створення антресолей в піддашному просторі - буде загальний дитячий простір  чи місце для ночівлі гостей. Головне, щоб небажання бачити коридори не спотворювало окремі кімнати, а перетікання приміщення в приміщення можна зробити не від центру, а по правому краю, якщо прибрати гардеробну: передпокій, кухня, обідня зона, вітальня будуть єдиним прямокутним приміщенням:

    10.thumb.JPG.9d66d18eb7bd6832a7dc5057ac85ed93.JPG

    При цьому може з'явитись острів на кухні, барна стійка, великі обідні та диванні зони, а зліва залишиться не хол, а прохід 1,5 м. І він може буди відділений від загального сімейного простору аркадою в несучій стіні. 

    • Дякую 1
  9. Окремо не про планування, а про помилки в ньому. В цілому оцінювати складно як раз через них. 

    1. Малі або відсутні простінки у дверей. Для цегли мінімум 130 мм має бути, при цьому це конструктивна особливість, яка не поліпшить гарантовано зовнішній вигляд дверей в інтер'єрі чи якість приміщення.

    2. Три мокрі зони існують окремо, будуть потребувати три фанові труби на даху та три вентиляційні оголовки (один з газоходом) плюс ще димар. Сантехприлади кріпляться до стін житлових кімнат (харам!). Відсутнє рішення по природній вентиляції. 

    3. Квадратні кімнати не завжди доречні - меблі розкидають по кутам, а в центрі можна танцювати. 

    4. Камін існує в окремому всесвіті - диванна група на нього не орієнтується, може бути корисним тільки для обіднього столу. При цьому притиснений до зовнішньої стіни - гарантовані тепловтрати. Відсутній димохід (зазвичай 250 мм діаметром труба в каналі з цегли 270 на 270). Протистояння каміна та телевізора - то взагалі тема на довго. Можна сумістити, але тоді або камін буде газовим, або його зашиття достатньо ізольованим, щоб не шкодити техніці. Варто з самого початку подумати про функціональність: камін суто декоративна річ чи складована системи опалення та працює як каміно-фен, допомагаючи електрокотлу. 

    5. Окремий вхід для топкової - в першу чергу вимога для твердопаливних котлів, але його краще сумістити з загальним входом, можливо через  ганок. Але здається зараз для твердопаливного котла вона завузька, там вимоги є по проходу навколо обладнання з трьох сторін. 

    6. Якщо пралка буде встановлюватися не в топковій, варто виділити в окреме приміщення пральню. 

    7. Санвузли по доступу до обладнання та загальним рішенням бажають ліпшого. Ванна біля вікна краще щоб була без душової лейки, або потрібне високе вікно. Чи до складу санвузла треба ще додати окрему душову, а ванну переробити на окремо розташовану (не кутову). 

    Висновок, не слід підходити до планування будинку, як до перепланування квартири, коли існують непорушні обмеження (несучі конструкції та стояки ВК) і намагатися зібрати тетріс. Слід почати думати про приміщення, як про простір який ви хочете отримати, з тими меблями які ви хочете там бачити. Якщо телевізору у вітальні знайшлося місце по принципу "і так сойдет" - то чи потрібна вам така вітальня? Можна спробувати "пожити" на перших ескізах, подумати, що хто буде робити, як рухатися, де перебувати. Можливо, після цього деякі приміщення пропадуть, а якісь з'являться. 

    • Дякую 1
  10. 21 годину тому, Troll_X650 сказав:

    Доброго дня всім
    Хочу попросити ваших відгуків/рекомендацій по плануванню одноповерхового будинку бл. 130 кв.м на сім’ю з 2 дітьми з альтанкою у дворі. Прикріплюю напрацювання

    Доброго. 

    Спочатку по розміщенню на ділянці:

    1. 3 м від межі ділянки - поки дуже оптимістично, з урахуванням того, що за ДБН ця відстань вимірюється від найбільш виступаючої конструкції, наприклад, карнизу (хоча про це часто забувають), а у вас не врахований навіть утеплювач. До того ж окремі відділи архітектури можуть вимагати не нормованих відстаней (4 м в мене було на Віті-Поштовій, скоріше за все перестраховувалися і створювали гарантований протипожежний розрив). 

    2. Наведена схемка може відрізнятися від реальної ситуації, потрібно замовляти топозйомку ділянки, вона все одно буде потрібна для погодження Ескізних намірів забудови та підключення до мереж. 

    3. Візуально наче до будинків на сусідніх ділянках 8 м є (чому немає розміру загадка), але якщо взяти більший відступ від меж, можливо ваша пляма для будинку зміниться. 

    Планування:

    1. Відштовхуватися в плануванні від надуманого абрису будівлі дуже розповсюджена помилка. Вписати все в квадрат - це той ще тетріс, складніше тільки в коло. Якщо звернете увагу на зразок рендеру - будинок там більш складноі форми, тільки накритий вже прямокутним дахом. Після створення переліку приміщень та їх мінімальних характеристик потрібно компонувати  в залежності від функціональності та зв'язків з іншими. При цьому може вийти більш природній абрис, з'являться місця під несучі конструкції та цікаві елементи фасаду тощо. Можна відштовхнутися і навпаки: від сталої форми плану але З КОНСТРУКТИВНОЮ СХЕМОЮ, рішення по який не відкладається на потім. Тоді хоч якийсь сенс в тетрісі буде. 

    2. Шатровий дах на будинку естетично може бути неприємним елементом. Як вже звертав увагу, на наведених рендерах дах основної будівлі прямокутний в плані, квадратний тільки у альтанки. Також вузол під вершиною такої піраміди буде не самим простим, в результаті будівельники можуть "поліпшити" дах схилами з різним кутом та все одно додати маленький коньок зверху. 

    12 годин тому, Troll_X650 сказав:

    Також в нас залишається ще одне відкрите питання - чи дійсно так важливо передбачити тамбур, щоб взимку стримувати холодне повітря. Погоджуємося, що буде краще з ним, але питання в його розміщенні. Якщо, як планували, засклити заглиблену вх.групу, то буде начеб-то тамбур - але постає питання в ганку, щоб не мокнути поки відкриваєш перші (засклені) двері, а додатковий навіс, можливо, буде не зовсім влучно виглядати...

    3. На форумі зі мною сперечалися, але ТАК, важливо. По-перше - це енергоефективність, тамбур зменшує втрати теплого повітря з будинку і не дозволяє холодному зайти глибоко в будинок. По-друге, як вже в темі відмічали, тамбур відсікає брудну зону. Хоча не треба забувати, що тамбур - це ще не передпокій. Так, там можна розміщувати вішаки та полиці, але в першу чергу для чергового одягу та взуття (робочий одяг для роботи на ділянці, вигулу собаки, гумові чоботи). Банально в тамбурі не буде вистачати місця, щоб одночасно одягнутися 3-4 людям, але при цьому тамбур буде захищати тих хто одягається, якщо хтось вже виходить назовні. Холодний тамбур - краще ніж нічого, його недоліком буде тільки те, що зберігати в ньому щось буде під питанням. 

    (в якості окремого зауваження, в нашому кліматі, стикнувшись з експлуатацією, з часом склять і відкриті тераси. Варто подумати про такі зміни та врахувати можливість втрати в освітленості приміщень, що примикають до тераси). 

    За навіс часто забувають. Не кожному подобаються окремі навіси, тому доволі розповсюджені рішення з відгризанням кутів чи входи-ніші під загальним дахом. Тут вже треба відштовхуватися від об'ємних рішень що запропоновані та, що саме більше подобається. Або шукаємо рішення для окремого навісу, або заганяємо ганок під загальний дах і жертвуємо загальною площею.  

    • Дякую 1
  11. 2 години тому, Дмитрий Ф сказав:

    Ой, если по веранду, то это я не тот скриншот скинул, но в целом в финальной истории эти два замечания были исправлены. Каминофен в центре дома, как вы и сказали, а окна в пол в зале сделаны правильно. Если вы про другие окна, то какие?

    Я виключно по оформленню креслення. Зовнішні розміри стоять по утеплювачу, в тому числі з урахуванням віконної чверті. Вони не мають сенсу, тому що на кладочному плані потрібні розміри саме цегляної кладки, але вносять можливість похибки будівельниками, особливо якщо на майданчику будуть присутні і кладочні, і загальні плани. Максимум по утеплювачу потрібен габарит будинку (разом з оздобленням), а на вузлах конструкція чверті. Просто в око кинулось, коли розбирався чому простінок на крильці не 380 мм в кладці.

  12. 4 години тому, Дмитрий Ф сказав:

    ... получилось вот так.

     

    3 години тому, DimaF сказав:

    Как по мне, вполне толково.

    Погоджуся.

    Тільки, здається в каміна дивне розташування. Тут або його зсунути в протилежний кут (якщо каміно-фен - то повітропроводи до кімнат коротші будуть і не буде опалювати вулицю), або в геометричний центр стіни (і на гіпсокартонний короб який його буде зашивати повісити телевізор, а по боках  відкриті полички будуть) або залишити там де є, але додати на терасі ззовні притуливши до стіни BBQ (і об'єднати димарі в блок). 

    Та дивні розміри по фасаду ззовні з урахуванням чверті вікон з утеплювача %) Таке ні будівельникам, ні віконщикам давати не можна - обов'язково наплутають. 

  13. 14 годин тому, usedid сказав:

    Аргументуйте будь ласка , щоб в мене логіка , записалась.

    85.jpg.6513968854e8cf0ba5541a8f9f419951.jpg

    Тут не зовсім вірна аргументація. Гостьовий санвузол та гардеробна верхнього одягу звісно тяжіють до вхідної групи. А от білизняні та сімейні санвузли до спальної зони. Проблема в розміщенні сантехнічних приладів на стінах житлових кімнат (згідно дбн це взагалі заборонено), а у вас два унітази з двох поставлені так, що за стінкою ліжка :( Не дуже приємне звукове супроводження буде. Але тут ще важливий фактор загальної розосередженості всіх мокрих приміщень, треба намагатися блокувати кухню, топкову та санвузли для зменшення кількості стояків/підключень та фанових труб і для блокування  вентканалів та димоходів, які вийдуть не по одинці, а разом на дах. 

    До речі про шафи та гардеробні. Людина має потребу в розміщенні особистих речей, але поставити шафу можна тільки в найбільшій кімнаті, в інших або заважає вікно, або простінок. Також здається недостатньо глибокою шафа в тамбурі-передпокої (для шафи з розсувною системою потрібна ніша 700 мм).

    • Лайк 1
  14. 5 годин тому, Артем Воронцов сказав:

    Доброго дня, підкажіть будьласка, будинок саман обкладений цеглою, чи є варіант прибудувата з цегли чи газоблоку прибудову, та накрити це все новим дахом. Чи не варто? Краще будувати все з нуля?

     

    Залежить від фінансів та що саме хочете отримати. З одного боку можна в прибудову вкласти грошей, як в цілий будинок, а отримати половинчасте рішення. З іншого - все знести, вкластися в нульовий цикл... і з ним і залишитись. 

    Все зносити варте, якщо стара хата сильно впливає на кінцевий результат та якість, якщо ні - то можна знайти способи, як розвантажити та підкріпити стіни, переробити підлогу і обійтися, можливо, малою кров'ю. Треба для себе відповісти: яким ви бачите це місце через 10, 20, 40 років? Є вірогідність, що обрав реконструкцію зараз - надалі ви самі собі зв'яжете руки, коли не буде вигідним ні знесення, ні подальше вкладання коштів. 

    • Лайк 2
  15. 2 години тому, vadimv сказав:

    ІМХО, найгірше - це кімната з вікном на північний захід.

    Мені тут важко сказати, бо я не побачив ніякого показчика, а сам план може бути з поворотом +/- 90 градусів:

    57.jpg.eca8484bc77153c4bee659331eaf926a.jpg

    А, може, і взагалі розміщений на аркуші умовно. 

     

    2 години тому, Vasul Metro сказав:

    Ще один унітаз в котельні не помішав би! 

     

    Гостьовий санвузол звісно потрібен, але, як на мене, 2,74 кв.м. для самої котельної замало, куди там ще унітаз та рукомийник.

  16. 17 годин тому, Vasul Metro сказав:

    А як вам ось так?

     

     

     

    Таке собі. Один санвузол на весь будинок (одна людина блокує 4-5 приладів, навіть якщо буде 3 мешканців - черга забезпечена). "Прихожа" без тамбура з замалою за шириною шафою. Кухня-вітальня жахливавеликий пробіг між приладами в П-подібній кухні (дуже не вистачає острова), камін не в центрі уваги, телевізора взагалі немає. Відсутня окрема пральна (не зрозуміло де взагалі буде розміщуватися пралка). Великі втрати площі на коридорі. 

    • Лайк 2
  17. 5 годин тому, igor_ko сказав:

    Трошки пограв "тетріс" базовими моделями у цій програмулі,



    результат в приєднані до цього повідомлення

    1.4.obj 20 \u041c\u0411 · 0 завантажень 1.4.pdf 924 \u041a\u0411 · 1 завантаження 1.4.sh3d 1 \u041c\u0411 · 0 завантажень

    Аркуш в клітинку був би краще.

    1. Не поспішайте з антресолями, особливо якщо на них сходами, які ви показали, піднятися взагалі не можливо. 

    2. Не обов'язково перегородки розміщувати в геометричному центрі об'єму.

    3. Сантехнічне обладнання має не тільки габарити, а і нормовану відстань одне від одного пов'язану з людською будовою. Тому санвузол площею 2 кв.м. з піддоном, унітазом та умивальником створити не можливо. 

    4. Не зрозуміло де друга диванна група і чому перша дивиться на двері. 

    5. Двоярусне ліжко до якого є підхід тільки з торця - це за межами здорового глузду. 

    6. Потрібен не перелік меблів, а експлікація (перелік) приміщень. 

  18. Шановні, здається, дискусія звернула не в той бік. Мова йде про дах в індивідуальних будинках. І тут дійсно правий serges тому, що без потреби (оригінальний зовнішній вигляд, конструктивна схема з горішньою плитою чи покрівля, що експлуатується) немає заради чого ускладнювати життя - всі вузлові рішення плаского даху будуть більш складними та проблемними. Інша справа пласкі дахи в громадський та житлових багатоповерхівках, коли плаский дах в першу чергу обумовлений ступенем вогнестійкості будинку (I та II) і вже тут немає заради чого паритись, щоб зробити навпаки, а горишне технічне приміщення розкіш.  А про якість виконання покрівель сьогодні можна розпитати мешканців останніх поверхів, наприклад, ЖК Нова Англія, яким під англійський пудинг впаріли квартири в панельному будинку з наклеєним декором і дахом, що протікає. 

    PS У нас навіть "barnhouse" в переважній більшості мають зовнішні водостоки, тому що внутрішні вимагають відповідної спеціалізації та матеріалів і вузлів мало представлених на ринку, а тому дорогих та незвичних. У нас в індивідуальних будинках майже відсутні вентильовані фасади, а улюблене оздоблення мокрий фасад по мінеральній ваті %) Про які тут ще пласкі дахи може йти мова. :(

    • Лайк 3
  19. 3 хвилини тому, Frostico сказав:

    Планировка, это понятно) Я считаю любой типовой проект нужно дорабатывать под себя и свои условия. Тут по сути приходим к доработке проекта, что при покупке типового по финансам подгоняет к индивидуальному)

    Но вопрос был по типу кровли)

    Питання по типу покрівлі, але "чомусь" вилазить питання тераси :) 

    Нащо купувати проект (по суті купу макулатури), якщо його треба дороблювати? Якщо він наздожене в результаті доробок за ціною індивідуальний проект. %) Взагалі типовий проект може бути тільки від будівельників: обрали з кількох можливих, внесли деякі побажання, трохи кастомізації в обладнанні та оздоблення - і вам його будують (при цьому ви не купуєте проект - ви купуєте будинок). Час "альбомів типових будинків для сільських поселень" вже давно минув, звести будинок самотужки можуть одиниці, універсальні бригади поступаються підрядникам вузької спеціалізації.

    • Лайк 1
  20. 11 годин тому, Frostico сказав:

    Если грамотно делать кровлю, то надежна и плоская, и скатная кровля. Тут нужно отталкиваться от того, что больше нравится по визуалу. 

    Есть очень много решений, компоновок материалов, которые улучшат внешний вид.

    Подчеркнуть индивидуальность можно не только кровлей, но и фасадом.

    Сейчас модные тенденции -вставки из дерева или декоративная штукатурка под дерево, камень.

    Например на фото 2 дома с одинаковой планировкой, фундаментом, стенами. Разница только фасад и кровля.

     

    Какой больше нравится?

     

    Картинки не виправлять недоліки планування. Якщо подивитись саме на Zx73, то побачимо над гаражем терасу, що буде вимагати влаштування не просто мембранної покрівлі, а ще і експлуатованої з відповідними витратами (як ні як, а 38 кв.м.). Всі тераси в рівні другого поверху та балкони в індивідуальному будинку потрібно робити тільки за умови 100% в них потреби та функціональності. При цьому автори проекту заради цієї тераси стиснули сходи до 19 сходинок, та ще й  забіжними зробили. На першому поверсі не зрозуміло нащо зробили душовий піддон, хоча гостьової кімнати немає, а є загально сімейний простір. Зрозуміло, що можна знайти випадок нащо той піддон потрібен (помитися після роботи в гаражі, помити собаку), але для типового проекту, де таких вимог немає - це просто додаткові витрати. На другому поверсі маємо жахливу кімнату 10.3 кв. м. в пропорціях "два квадрати" та ще й з шафою вздовж %) Таким же жахливим є санвузол 6.6 кв.м., як по розміщенню приладів, так і внаслідок кріплення їх до стіни житлової кімнати (взагалі харам). І все це ніяк красивими фасадами не виправити. 

     

     

    eyJidWNrZXQiOiJ6NTAwLXByb2QtdWEiLCJrZXkiOiJpbWFnZXMvcHJvamVjdF9wcm9qZWN0aW9uLzQyMTc1LzE2MTQzNTg3NDBHVkc0RS5qcGciLCJlZGl0cyI6eyJqcGVnIjp7InF1YWxpdHkiOjc1fSwiZmxhdHRlbiI6eyJiYWNrZ3JvdW5kIjp7InIiOjI1NSwiZyI6MjU1LC.jpg

    eyJidWNrZXQiOiJ6NTAwLXByb2QtdWEiLCJrZXkiOiJpbWFnZXMvcHJvamVjdF9wcm9qZWN0aW9uLzQyMTc1LzE2MTQzNTg3MzlGQ1RMNS5qcGciLCJlZGl0cyI6eyJqcGVnIjp7InF1YWxpdHkiOjc1fSwiZmxhdHRlbiI6eyJiYWNrZ3JvdW5kIjp7InIiOjI1NSwiZyI6MjU1LCJiIj.jpg

    • Лайк 3
  21. 24 хвилини тому, vadimv сказав:

    Чув від одного архітектора таку думку, до типові проекти існують якраз для того, щоб їх індивідуально переробляти )

    Чи побачити як не треба робити. Та аби не заганяли замовника в прокрустове ложе "мені подобається саме таке планування", дуже важко переконати, якщо людина вже там "живе". Більш корисні для замовника саме картинки ніж плани, можна легше зрозуміти, що саме подобається. До речі до зовнішнього вигляду: щось мені дуже муляє великий короб зашиття карнизу - якщо зашивати рейкою, то вигляд буде іншим, якщо штукатурити короб %), то не зрозуміло як вона вціліє там після сезонних коливань. 

     

    PS змінити в плануванні щось тільки трошки ("трошки більше кімнату", "трохи ширше коридор") звавгвлі не вийде. Смикнеш в одному місці - посиплеться в іншому, "трошки підняти стелю" - і сходи вже не влізли і т.д. 

    • Лайк 1
  22. 55 хвилин тому, it-ingeneer сказав:

    Доброго всім вечора!

    Я вирішив побудувати будинок

    Знайшов його на сайті z500

    Ділянка в мене 12 сот 

    ПІдкажіть будь ласка які можуть бути недоліки в цьому проекті?

    Може щось можна переробити (удосконалити)

    Може хтось на форумі цим займається і може надати свої платні послуги фахівця?

    Доброго.

    Ваше життя зміниться :) 

    Гарно що одразу не купили 

    Площа ділянки нічого не може сказати про її конфігурацію, розташування сусідніх будинків та бажаних допоміжних споруд на ділянці.

    Недоліки не можуть бути, вони є у великій кількості. Якщо дуже коротко:

    • затиснена вхідна група з величезним непотрібним ганком
    • відсутній тамбур (великі втрати тепла при відкритті зовнішніх дверей)
    • вхідні двері не в створі головного монструозного коридору
    • блок спален межує з зовнішнім входом
    • величезний санвузол має аж сім приладів, але їм може скористатися лише одна людина одночасно,  до того ж дивний набір самих приладів та їх розташування
    • загалом меблі розставлені на від****сь - все розпихано по кутах по принципу "і так пойдет", не всі проходи між ними прийнятні
    • вітальня має два центра тяжіння (камін та телевізор) і в обох випадках комфортного куточка не вийшло (велика площа з порожнечею по середині і меблями та обладнанням по кутам), спокійно можна зрізати зайвих 10 кв. м. 
    • незручна технологічна лінія на кухні (все обладнання в притул і нічого на острові)
    • відсутність нормальних вбудованих шаф (всі шафи спотворюють кімнати п'ятим кутом)
    • начебто велика тераса з боку заднього двору, але накрита дахом гарно якщо наполовину

    Переробити можна все до повної невпізнанності. 

    Фахівець може зробити свій проект а-ля Z443 v1, але то буде не він. Навіть якщо ви купите повний альбом креслень на z500.

    • Лайк 2
  23. 5 годин тому, Анька сказав:

    Может подскажете хороший проект с большим гаражом на 2 машины чтобы был на 2 этажа и не широкий по фасаду, не могу ничего  подходящего найти на z500, а если нахожу подходящее то только с плоской крышей(

    Скажімо в варіанті суцільного імхо, маючи бюджет на будівництво двоповерхового будинку з гаражем на дві машини - краще всього заплатити за індивідуальний проект, який в максимальному об'ємі буде коштувати в найгіршому випадку не більше 1/20 від вартості будівництва. 

    • Лайк 1
  24. 3 години тому, igor_ko сказав:

    Спальні в залежності від ситуації в нашій родині зможуть розподілятися між двума квартирками в периметрі одного дому.

    Спасибі за те шо звернули увагу на проблемні нюанси.

    Тепер намагаюсь продумати варіант антресолі(другого ярусу) над приміщенням вани.

     

    Умов побільшало, але планування від цього краще не стало. Якщо чесно, то взагалі не бачу поки що за що зачепитись - будь-яке місце можна поставити під сумнів. Зробити достойне планування в умовах реконструкції того, що вже існує, дуже не просто. Особливо з такою шириною корпусу, яка дуже впливає на ширину кімнат. В якості поради, в обох блоках потрібна кухня-вітальня на всю його ширину, а в другому блоку (той що блакитний) необхідна вхідна група. Також не слід чіплятися за збереження отвору бувших воріт на всю ширину - як раз в куті біля машини може з'явитися вхідна група. Якщо потрібні квартири з однією спальнею - слід це підкреслити, і якось позначити що собою представляють інші приміщення (хоча б у вигляді переліку). Сантехнічне обладнання потрібно одразу показувати в повному обсязі. 

    • Лайк 1
    • Дякую 1
  25. 8 годин тому, Анька сказав:

    Всем привет, очень нравится этот  z73 проект, но пугает надежность и стоимость плоской кровли. Подскажите стоит ли связываться с плоскими крышами или лучше  смотреть четырехскатные? 

    Крім ціни велика проблема - якість виконання робіт та чи не будуть будівельники "вдосконалювати" вузлові рішення %)

    • Лайк 1
×
×
  • Створити...