В цій фразі відповідь на всі Ваші питання. Навіть самий фіговий кабель проживе півроку-рік. Навіть капроновий шнур не розпадеться на атоми від ультрафіолету за півроку-рік. Зробіть якнайдешевше, а зекономлені гроші використайте для правильної прокладки правильного кабелю в землі.
Панове, вибачте, що в цю гілку питання не до вибору стаба.
У мого друга на дачі за його відсутності вибило вхідний парний автомат біля лічильника. До автомата напряму підключено релейний стаб Елекс гібрид У9-1/32A v.2.0 . Всі прилади навантаження після стаба були вимкнені. Чи міг стаб без навантаження за якихось умов викликати спрацювання автомата?
Поки він справний - нічого не буде. А в разі несправності проводки або нагрівального елементу на корпус може потрапити фаза. В цій ситуації краще корпусу не торкатись, або захистити себе гумовим килимком перед конвектором, щоб не стати провідником струму в землю.
Сомневаюсь насчет "послностью". Да, под слой ржавчины вода по порам зайдет. Но площадь электроконтакта - это суммарная площадь пор в ржавчине. А это в десятки или сотни раз меньше изначальной площади контакта стержня с влажным грунтом.
А хіба зараз ще використовують звичайну сталь для заземлення? Я чомусь вважав, що то вже в минулому. Коррозія постійно збільшує спротив контакту та через декілька років може зробити його зовсім неефективним. Це треба раз на рік-два повторювати виміри та бути готовим переробляти систему?
Дорогий 2,5 буде скоріш за все 2,3-2,4, а дешевий - в найкращому випадку 2,1. Власноруч переміряв мікрометром декілька варіантів.
І правий ЭлектроМеханиК - кабель без жили заземлення в стаціонарну проводку ... повний булшіт.