Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Містобудівний кадастр Києва

JustDidIt

Рекомендовані повідомлення

(ссылка устарела)

 

Русановские сады, Воскресенские сады, на ул Гречко - территория жилой застройки многоэтажки. Я что-то не знаю? Кто объяснит долю этих садовых участков?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

территория жилой застройки многоэтажки.
Где Вы такое увидели? Я вижу, что часть дач на Стеценко попадает в санитарную зону кладбища. А территория жилой застройки будет за счет садов комбината Пуща-Водица. Вы не буквы читайте, а смотрите как территория обозначена. Справа есть все обозначения. Русановские и Воскресенские сады тоже никуда не попадают. Те буквы, что Вы читаете, относятся только к территориям, которые обозначены розовыми наклонными линиями.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если отобразить зонирование то все Русановские сады уже определены в многоэтажное строительство(перспектива) с развязками с нового моста, Воскресенские вообще в одну штриховку с радужным массивом(существующие) многоэтажное строительство, еще вопрос про ул. Черемншины она как территория общественных зеленых насаджень, хотя там вроде под застройку. Возле ул Гречка, Баклажанная, Апельсиновая, Абрикосовая штриховка многоэтажное(существующее). Стоит ли опасаться что через пару лет начнут отжимать эти участки?

 

Еще хорошее про места с цезием, и сверхнормированным загрязнением атмосферы, можно посмотреть кто где живет

Змінено користувачем JustDidIt
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если отобразить зонирование

На сон тянуло, не заметил зонирование. Да, действительно так, но

1 План зонирования еще не утвержден Киевсоветом, а значит его еще сто раз могут переделать.

2. План зонирования будут утверждать, только после утверждения Генплана развития города до 2025 года.

Согласно ст. 18 ЗУ "Про градостроительную деятельность" План зонування території розробляється на основі генерального плану населеного пункту. Если Вы посмотрите (ссылка устарела), то найдете там много несоответствий, как раз касательно дач, которые Вас интересуют. О чем-то сейчас говорить рано, так как ничего еще не утверждено и может быть изменено еще ни один раз.

 

Кроме этого, если посмотреть публичную кадастровую карту, то все указанные вами дачные массивы приватизированы на 99%. То есть, что бы на их месте что-то строить, то надо решать вопрос материальной компенсации владельцам этих дач. Все это не так просто, учитывая настоящие и грядущие покращення в этой стране.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Інформування щодо впровадження системи містобудівного кадастру м. Києва

 

15.07.2013

 

У зв’язку з неточним розумінням сутності проведених робіт зі створення системи містобудівного кадастру м. Києва та відкритого інформаційного геопорталу Департамент містобудування та архітектури інформує про таке.

 

Необхідність у проведенні науково-дослідних робіт виникла через відсутність єдиної зрозумілої сучасної системи обміну даними. Відсутність системи класифікаторів об’єктів, умовних позначень призводила до непорозумінь серед спеціалістів у галузі архітектури та містобудування.

 

Завдяки розповсюдженню досвіду впровадження містобудівного кадастру у регіонах країни – архітектори усіх областей матимуть єдину систему обміну містобудівною документацією у геоінформаційному середовищі. Такий підхід покликаний виключити неспівпадіння, у тому числі й серед умовних позначень генеральних планів різних міст.

 

Витрати на створення містобудівного кадастру, у першу чергу, - це витрати на формування його інформаційних ресурсів, їх постійне наповнення та оновлення, перехід до промислової експлуатації, захист інформації тощо. Кожна з цих робіт виконуються фахівцями у вузькій галузі. Саме тому виникла необхідність у проведенні тендеру на виконавця вузькоспеціалізованої роботи, у тому числі, пов’язаної зі збереженням інформації.

 

У якості топооснови створеного геопорталу використовується офіційна топооснова, розроблена Науково-дослідним інститутом картографії, яка є актуальною на момент весна 2012 року.

 

Щодо інформації про землевідведення, то вона відноситься до сфери відповідальності земельного кадастру. У містобудівному кадастрі вона не зберігається, а буде відображена завдяки взаємодії з Державним земельним кадастром.

 

До того ж, розуміння містобудівного кадастру, як реєстру нерухомості, вже є не актуальним.

 

За результатами проведеної наукової роботи поняття Містобудівного кадастру визначено, як, перш за все, інформаційно-аналітична система забезпечення містобудівної діяльності, яка включає систему комплексного моделювання, аналітики, прогнозування, управління розвитком територій.

 

 

 

Прес-служба Департаменту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...