Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

перемичка над вікном на основі армованого дроту

salerius

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в документації АЕРОК найшов цікавий вид побудови перемичок над вікнами (файл додаю)

 

Якщо я правильно зрозумів необхідна кількість блоків кладеться на рівну якусь площину і склеюються між собою боковими стінками (паравозіком ;-) ), після висихання штрабодером вишкрабуються три канави в які закладаються арматура і заливається клеєм. Після того як воно висохло ця новостворена перемичка довжиною (ширина вікна + по одну і по другу сторону по 50см) кладеться до низу армуванням на клей.

 

Чи правильно я зрозумів і описав дану процедуру, якщо ні то поправте будь-ласка.

 

І крім цього хотілось би уточнити - чи буде воно надійним якщо я ці перемички буду використовувати на накриванні вікон першого поверху 2-х поверхового будинку (ширина вікна 1.4м - 2шт).?

Яку арматуру (товщину) треба для цього використовувати?

 

 

Поділіться досвідом

 

Дякую за відповідді.

1024286141_.JPG.7e7aa313973a4e4910d957e7b2236e1d.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слишком сложная процедура. На самом деле просто на предыдущий ряд блоков кладется три арматурины, а на арматуру ложится следующий ряд с перемычкой и вырезанными снизу штробами. Арматуру перед этим промазать раствором, чтобы не было голой внутри газоблока.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Есть такая штука: "рядовая перемычка". Для кирпича вполне рабочий вариант метров до 2-х. Для газоблока тоже вполне рабочий вариант при использовании арматуры с периодическим профилем. Иначе делайте, как рекомедуют для кирпича с загибом арматуры.

Если сверху ложится перекрытие армопояс обязателен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...