Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Качеля УРАГАН, своїми руками?

ambaluk

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, як своїми силами таку качелю зробити?

Можливий варіант іншої конструкції, але суть, щоб по колу не зачіпало опор.

Цікавить товщина профтруби, і глибина фундаменту.

Розрахункова вага того хто буде кататись 90 кг.

Шкода 9,000 грн викидувати, зварщик без роботи сидить в гаражі.

uragan1.jpg

dk_53_1.jpg

dk_53_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ambaluk, перед тим як залазити в хащі теормеха чи пропонувати варіанти... вибачте за нескромне питання, а яка у вас і у сварщика освіта?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ambaluk, перед тим як залазити в хащі теормеха чи пропонувати варіанти... вибачте за нескромне питання, а яка у вас і у сварщика освіта?

Освіта в мене гуманітарка одним словом, сварщик-креслення читає, тому якщо знаєте як, то підкажіть, ми вже тут додумаємо:D.

Доречі, можна використати стовпчики забору як підсилювач конструкції?

Ось накидав трішки, вибачте, але думаю зрозуміло.

(ссылка на изображение устарела)

 

Ось реальне фото паркану, зліва десь хотілося б таку гойдалочку.

(ссылка на изображение устарела)

 

Добавлено через 34 минуты

От типу так

(ссылка на изображение устарела)

Змінено користувачем ambaluk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ambaluk, перед тим як залазити в хащі теормеха чи пропонувати варіанти... вибачте за нескромне питання, а яка у вас і у сварщика освіта?

 

та тут не розрахунок фундаменту для багатоповерхівки :D так що освіта неважливо... головне щоб руки були звідки треба :)

 

трубу можуть вигнути й на фірмах які займаються чи продажем металу чи виробництвом воріт і іншого :)

 

НЕ БОГИ ГОРШКИ ЛІПЛЯТЬ
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

трубу можуть вигнути й на фірмах які займаються чи продажем металу чи виробництвом воріт і іншого

Та я от щоб не гнути, підпори придумав і трубу пряму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я от щоб не гнути, підпори придумав і трубу пряму.

 

а може взагалі простіше.... дві опори у формі букви "А" між ними відстань метрів 3-4 зверху труба якась поміцніше і все, та ще й зробити петлі щоб звичайну гойдалку можна було підвішати :)

 

щось типу цього

item_foto_2290532.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а може взагалі простіше.... дві опори у формі букви "А" між ними відстань метрів 3-4 зверху труба якась поміцніше і все, та ще й зробити петлі щоб звичайну гойдалку можна було підвішати :)

 

щось типу цього

item_foto_2290532.png

Та ні, в такій приколу нема. Гляньте саме перше фото, там по колу можна гойдатись, в різні сторони, і ніде не вдариться чадо. З розбігу можна, одним словом повна свобода дій... отаке..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, в такій приколу нема. Гляньте саме перше фото, там по колу можна гойдатись, в різні сторони, і ніде не вдариться чадо. З розбігу можна, одним словом повна свобода дій... отаке..

 

ну гаразд там "проліт" по першому малюнку десь 3,5 метри , висота по ланцюгу ~1.7 метри.. тобто навіть якщо вдасться без травм розгойдатись на 90* то все рівно до штанги 2+ метри буде безпечно.

 

я б робив так.

 

по боках 2 опори А, верхня точка ~ 3 метри, довжина від землі до крісла 50-60 см, то вже нюанси... тобто , має бути при гойданні на 90* 3 метри до опори, отже зробивиши опори висотою 3 метри, і прольотом 6-7 метрів то що катається не мав би поранитись від опор, :D

 

якщо проліт 6-7 метрів може провисати тоді щоь на подобі ферм можна зварити.

 

верхнє кріплення краще робтити високо 2,5-3 метри може й більше, краща амплітуда розгойдувань буде :)

ну десь так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вага того хто буде кататись 90 к

 

і ніде не вдариться чадо.

 

сори, не мог удержаться :) чадо весом в 90 кг... :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сори, не мог удержаться :) чадо весом в 90 кг... :)

 

ну а що лише діти можуть кататись??

 

я б теж покатався але вага далеко не 90 :D

 

можна зробити контрукцію щоб можна було підвішати

 

 

good_90_1.jpg

 

 

 

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а. Таку Фігню зігнути за приватним замовленням буде вам дорожче ніж купити готове.

б. Якщо робити "на коліні" в гаражі - то требя виходити з того, що можна купити. Щось пряме.

Труба 100х100х3мм (а краще на 4мм, якщо знайдете).

 

Тут два варіанти:

1) тулити щось таке як ви малюєте - Таке дуже важко заякорити (тим більше як там буде гойдатися дитя в центнер).

2) тулити щось як вам радять на "П"-образних опорах.

 

 

Варіант №2 набагато легше і НАДІЙНІШЕ. Так як варіант №1 я би як і робив то тільки туливши цю конструкцию до стіни будинку на муруючи ростяжки в перекриття поверхів.

 

подумайте над чимось простим як сині качелі знизу (на поперчину я би двотавр взяв а не трубу).

Якщо у вас сварщик толковий я би робив щось на трьох опорах.

 

31655018.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я от щоб не гнути, підпори придумав і трубу пряму.

А почему отказываетесь гнуть? Стоит это недорого. Согнут прямо при Вас, если заранее договоритесь. А вид совершенно другой получится!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вид совершенно другой получится!

+100500!

 

Якщо знайдете хто зігне... за прийнятну ціну.

буде бІмба. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а. Таку Фігню зігнути за приватним замовленням буде вам дорожче ніж купити готове.

б. Якщо робити "на коліні" в гаражі - то требя виходити з того, що можна купити. Щось пряме.

Труба 100х100х3мм (а краще на 4мм, якщо знайдете).

 

Тут два варіанти:

1) тулити щось таке як ви малюєте - Таке дуже важко заякорити (тим більше як там буде гойдатися дитя в центнер).

2) тулити щось як вам радять на "П"-образних опорах.

 

 

Варіант №2 набагато легше і НАДІЙНІШЕ. Так як варіант №1 я би як і робив то тільки туливши цю конструкцию до стіни будинку на муруючи ростяжки в перекриття поверхів.

 

подумайте над чимось простим як сині качелі знизу (на поперчину я би двотавр взяв а не трубу).

Якщо у вас сварщик толковий я би робив щось на трьох опорах.

 

 

31655018.jpg

 

 

 

думаю тут буде слабке місце.

 

attachment.php?attachmentid=444017&stc=1&d=1434634162

 

 

міцніше буде одним куском типу "Т" подібним якщо дивитись зверху

 

на рахунок гнуття труб тут десь на форумі була інформація що гнули трубу на фірмі де купували метал, дес в розділі парники чи навіси...

 

спробуйте зверніться на

www.metal-holding.lviv.ua/uk/contacts.html

може в них є як погнути труби або на фірмі по металу в Вашому місті

1111.JPG.d006dd7b7cf3ec41f2b92ad29b6b6a9e.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю тут буде слабке місце.

 

Якщо у вас сварщик толковий я би робив щось на трьох опорах.

 

там основне підкреслено. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+100500!

 

Якщо знайдете хто зігне... за прийнятну ціну.

буде бІмба. ))

 

Не один раз доводилось заказывать гибку труб. Там цены явно не убийственные. Вот пример: prom.ua/p56941548-gibka-profilnyh-kruglyh.html#description_block ( у них не гнул, за качество не ручаюсь!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согнуть не бог весть какая проблема. Можно с подогревом, одноразово можно и между двух опор. Конструкцию можно доработать. Тогда бетонировать можно сильно меньше. Если же просто пробуриться в двух местах, то метра на полтора-два. И трубу внизу я бы усилид, чтобы не было концентратора на выходе из бетона или в месте окончания подкоса.

uragan1.thumb.jpg.d02f00bb7a82ec1a1904018bbeb4dcca.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согнуть не бог весть какая проблема. Можно с подогревом, одноразово можно и между двух опор.

 

Оххх, В инете гнуть трубы - так легко! А особенно с подогревом. Можна и узлом морским - главное подогреть. ;)

 

Это не 50х50 согнуть.

тут надо на ребеночка 90кг весу статического. Динамический страшно посчитать, когда это дите оттолкнется ножками в сторону противоположную стойкам.

 

Да еще и две стойки с невесть каким радиусом симметричные что б вышли.

 

гнуть только пром станком. Но где есть такие, что гнут ТАОКОЕ сечение? (В теории есть конечно, надо попробовать найти).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но где есть такие, что гнут ТАОКОЕ сечение?

Я гнул максимум Д 76 мм . На старой сантехбазе. Трубогиб с дорном, забетонированный. Но мне были нужны гораздо меньшие радиусы. Тут нагрузка на трубогиб в разы меньше. Мысль с тремя стойками ничего, но горизонтальные перемычки может поотрывать в конце-концов. Может вертикальные трубы поставить помощнее, а горизонтально треугольником 3 цепи?

А вообще это надо цеплять к старому раскидистому дереву. За ветку :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таку Фігню зігнути за приватним замовленням буде вам дорожче ніж купити готове.

 

да ладно... в моем далеком детстве во дворе нашей многоэтажки стоял столбик, на нем площадка 30х30 см, на площадке приварено три небольший куска труб в торец...

такой себе народный трубогиб был :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сори, не мог удержаться :) чадо весом в 90 кг... :)

:Dчадо в мене 10 кг слава Богу, а то я так, з запасом вирішив для п"яних кумів, які мол "дай попробую"..... та й сам покатався би.

 

Добавлено через 2 минуты

Согнуть не бог весть какая проблема. Можно с подогревом, одноразово можно и между двух опор. Конструкцию можно доработать. Тогда бетонировать можно сильно меньше. Если же просто пробуриться в двух местах, то метра на полтора-два. И трубу внизу я бы усилид, чтобы не было концентратора на выходе из бетона или в месте окончания подкоса.

attachment.php?attachmentid=444033&d=1434637284

От поки що бачу сама толкова контструкція виходить. Арматура+бетон і думаю буде бомба. Також якщо знайду згин труб, то взагалі ціни не буде.

Проф трубу мабуть 5мм буду шукати.

 

Добавлено через 2 минуты

а. Таку Фігню зігнути за приватним замовленням буде вам дорожче ніж купити готове.

б. Якщо робити "на коліні" в гаражі - то требя виходити з того, що можна купити. Щось пряме.

Труба 100х100х3мм (а краще на 4мм, якщо знайдете).

 

Тут два варіанти:

1) тулити щось таке як ви малюєте - Таке дуже важко заякорити (тим більше як там буде гойдатися дитя в центнер).

2) тулити щось як вам радять на "П"-образних опорах.

 

 

Варіант №2 набагато легше і НАДІЙНІШЕ. Так як варіант №1 я би як і робив то тільки туливши цю конструкцию до стіни будинку на муруючи ростяжки в перекриття поверхів.

 

подумайте над чимось простим як сині качелі знизу (на поперчину я би двотавр взяв а не трубу).

Якщо у вас сварщик толковий я би робив щось на трьох опорах.

 

31655018.jpg

Трикутником то вже не те виходить...+ треба зверху ще трикутник варити(типу каркасу даху), бо воно просто зігнеться.

 

От ще один варіант придумав, ці труби брати 6м на базі, і вкопувати кожну на 3 метри. Теж буде міцно+ під верхом бетонувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если треугольник сделать фермой, то просится чем-то накрыть. Получится беседка с качелей. Чадо подрастет - не надо будет бетон выкорчевывать, просто приспособите беседку для барбекю или еще чего. Можно будет лавочку подвесить - чаду же девчонок где-то зажимать надо будет. Ей-богу самый разумный и прогнозируемый вариант. И ферму посчитать легко, и на столбики нагрузка вертикальная.

А если все-таки захотите гнуть, то я за круглую трубу. Чуть нуднее обваривать, но гиб будет аккуратнее и пропеллером не покрутит.

Кстати у беседки или просто треугольной конструкции ноги треугольником соединить и можно вообще не бетонировать. Прикопаете немного и будет стоять. Потом и передвинуть не сложно.

Змінено користувачем bambino
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если треугольник сделать фермой, то просится чем-то накрыть. Получится беседка с качелей. Чадо подрастет - не надо будет бетон выкорчевывать, просто приспособите беседку для барбекю или еще чего. Можно будет лавочку подвесить - чаду же девчонок где-то зажимать надо будет. Ей-богу самый разумный и прогнозируемый вариант. И ферму посчитать легко, и на столбики нагрузка вертикальная.

А если все-таки захотите гнуть, то я за круглую трубу. Чуть нуднее обваривать, но гиб будет аккуратнее и пропеллером не покрутит.

Кстати у беседки или просто треугольной конструкции ноги треугольником соединить и можно вообще не бетонировать. Прикопаете немного и будет стоять. Потом и передвинуть не сложно.

Шось чує моя душенька, шо буде проста гойдалка...:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось чує моя душенька, шо буде проста гойдалка...:D

Я ж написав в 14 посту, як буде йти процес :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...